Odpowiadasz na:
Po jakich lekach nie siadać za kierownicą?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Wszyscy wiemy, że po spożyciu alkoholu nie można siadać za kierownice. To samo dotyczy tez pewnego rodzaju leków. Byłam w strasznym szoku kiedy lekarz powiedział mi, ze zażywając aviomarin przed podróż nie mogę prowadzić, bo te tabletki powodują osłabienie, sennosc i ból głowy. Ciekawe!! A o jakich lekach wy słyszeliście? Czego nie powinien zażywać kierowca?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Po jakich lekach nie siadać za kierownicą?

Napisał(a): Gość -

Gość na pewno nie wolno po psychotropach i antydepresantach, zdecydowanie osłabiają koncentrację i refleks, niestety w praktyce jest pewnie inaczej, jestem farmaceutką i widzę jakie ilości tych preparatów ludzie kupują... dużo młodych osób, nie wierzę, że nie siadają po tym za kółko! w głowie się nie mieści jakim jesteśmy zestresowanym narodem!
po antydepresantach -neuroleptykach ,specjalista mi pozwolił prowadzić ....seronil, 2x20 mg

no, na pewno nie z chorym błędnikiem.
Ja już prawie zapomniałam co to jazda ,przez to cholerne zapalenie błędnika
Niby jest ok ,a jezdzic dalej nie moge -lekarz zabrania.
Uważajcie na zapalenie zatok i zapalenie ucha wewnętrznego ,często dopada błędnik i kaplica.

Reklama

ja zażywam krople do oczu Pilocarpinium 2% (krople obniżające ciśnienie w gałkach ocznych) i po zażyciu tych kropelek przez jakiś czas nie mogę prowadzić - problem ze zwężonymi źrenicami i "widzeniem za mgłą" :)

Reklama