6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +20
6 ppt ?

Po konsultacjach z egzorcystami ksiądz dyrektor zamknął Harry Potera przed sztubakami. (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Po konsultacjach z egzorcystami ksiądz dyrektor zamknął Harry Potera przed sztubakami.

Napisał(a): ireneo -

Powinno być - wywalił z biblioteki, sorry licentia poetica.
Oto co go zaniepokoiło po uczonej duspucie
Zaklęcia i uroki, o których mowa w książce, to prawdziwe zaklęcia i uroki. Odczytywane przez istotę ludzką mogą doprowadzić do wywołania złych duchów przez osobę czytającą tekst.
Mnie taka ocena tej zarazy nie zaskoczyła. Obserwator jaki pewnie pomyśli - i co ty Irek narobiłeś. Fani dorwą się do zaklęć aby dorwać się do ciebie. A nich czytają, bo co mi mogą zrobić? Impotentem jestem, pedałem i pedofilem jestem, samotność mnie zżera, za trollowanie płacą mi tyle co kot zapłakał, żona przyprawia mi rogi a do tego jestem ubekiem, esbekiem, żydem i komuchem. Zostało przekręcenie się - to i bez zaklęć się dokona.
Moc zaklęć może zostać wykorzystana w kampanii. Tu na pewno mojej winy nie będzie gdyż służby tę wiedzę już mają.. Może tym tłumaczyś słupki sondażowe? Jakby co, niech opozycja oceni, czy ZP nie zajmuje się rzucaniem uroków. PKW natomiast, czy zgodnie z regulaminem wyborczym. Było nie było siły nadprzyrodzone.
Gdyby kto kotestując zwrócił uwagę, iż opozycja też może już rzucać uroki (vide Piebiak), to zaznaczam za autorytetami - moc taką mają tylko istoty ludzkie,
INTERIA.PL

Re: Po konsultacjach z egzorcystami ksiądz dyrektor zamknął Harry Potera przed sztubakami.

Napisał(a): pintapalec -

ks. dyrektor tak panicznie boi się Harry Potera ? Wychodzi na to że wszystkie modlitwy do boga i wszystkich świętych z mamusą boga na czele w wykonaniu św. katolickich tatusiów ,są funta kłatów warte..Harry Poter jest większy i mocniejszy od całej kliki kleszej ?? I jego czary są mocniejsze od świętych czarów kleru katolickiego ??
« Wróć do tematów
Do góry strony: Po konsultacjach z egzorcystami ksiądz dyrektor zamknął Harry Potera przed sztubakami.