2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń153 tys.
  • Odpowiedzi413
  • Ocen na +544
2 tys. ppt ?

PO raz jeszcze zmieni kandydata? (414)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): Andrzej59 -

keloimi To tylko szukanie winy w opozycji i narracja pisowskich działaczy bo nie umieją odpowiedzieć czemu uchwała PKW nie jest ogłoszona.
Bo jej ogłoszenie na dziś nie pozwala utrzymać datę 28 czerwca.
I co ? Jest publikacja w Monitorze i Pani Marszałek wyznaczy termin wyborów.

Reklama

Reklama

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~JOHN -

Pani Małgorzata Kidawa-Błońska była i jest nadal najlepszym kandydatem na stanowisko Prezydenta RP. Nie tylko dla KO i nie tylko dlatego, że jest kobietą. Jest po prostu kobietą o znakomitym pochodzeniu Polskim, wykształcona, inteligentna i politycznie dobrze zorientowana. Dlatego też wybrana została kandydatem przez większość partyjną. Póżniejsze "zagrywki części większych "cwaniaków i graczy " w tzw. "wariata" widać było wyrażnie, że zdeprymowało ją to okrutnie. A ponieważ jest też dobrym i wrażliwym "psychologiem" , to jest psychicznie wyczulonym człowiekiem. "Zagrywanie" z nią skończyło się, jak się skończyło. Ale jest ona nadal kobietą, która powinna się pokazać ponownie na POLSKIEJ SCENIE POLITYCZNEJ. Czego jej szczerze życzymy.

Reklama

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~JOHN -

~nierób Myślę że jest szansa na powrót Kidawy na kandydata,ponieważ tak jak piszecie wygrała prawybory ale myślę że decydująca jest postawa Gronkiewicz-Walc i jej silne zaplecze,stwierdziła że niektórym z jej kolegów odbiło i chca wygrać z Dudą bez wzdględu na cenę a ta cena to oddanie Warszawy!
Pani Małgorzata Kidawa-Błońska, jest za rozsądna, żeby obecnie wracać z powrotem do kandydatury. DUMA, której dzisiejszy niby wielcy gracze nie znają i nie mają, jej na to nie pozwoli.

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~XXl -

~Paweł co za bzdury, Pani Kidawa fajna babka i na nia bym głosował , ale to niestety zmarnowany głos bo nie ma szans w starciu z Dudą. Trzaskowski jest to młody proeuropejski człowiek z dużymi szansami an wygraną. wiec ci jego przeciwnicy w partii to ... jakoś nie patrzą realnie na to co się dzieje.
- No i poprą go bracia masoni!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: PO raz jeszcze zmieni kandydata?