2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń153 tys.
  • Odpowiedzi413
  • Ocen na +544
2 tys. ppt ?

PO raz jeszcze zmieni kandydata? (414)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~Monika -

Z PO nikt nie nadaje się na prezydenta Polski , dziwię się ludziom.że biorą. ich pod uwagę. . To są ludzie zakłamani fałszywi zmieniający zdanie , manipulanci , nie szanujący ludzi mniej zarabiających , tylko wykorzystują naiwność. ludzką. by na nich głosować. . Wszystkich wrzucić. do jednego wora i zawiązać, by więcej nie robili wstydu w Polakom za granicami państwa .

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~Monika -

Z PO nikt nie nadaje się na prezydenta Polski , dziwię się ludziom.że biorą. ich pod uwagę. . To są ludzie zakłamani fałszywi zmieniający zdanie , manipulanci , nie szanujący ludzi mniej zarabiających , tylko wykorzystują naiwność. ludzką. by na nich głosować. . Wszystkich wrzucić. do jednego wora i zawiązać, by więcej nie robili wstydu Polakom za granicami państwa .

Reklama

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~gość -

~Paweł co za bzdury, Pani Kidawa fajna babka i na nia bym głosował , ale to niestety zmarnowany głos bo nie ma szans w starciu z Dudą. Trzaskowski jest to młody proeuropejski człowiek z dużymi szansami an wygraną. wiec ci jego przeciwnicy w partii to ... jakoś nie patrzą realnie na to co się dzieje.
To czekamy na wykaz osiągnięć , dokonań dla Polski przez Trzaskowskiego... bo coś doszukać się nie mogą natomiast wpadek było niemało.

Reklama

Reklama

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~STAHU -

Nie wiemktostal za tym haniebnym pomysle Wladze PO PRZY WSPARCIU TUSEKA POTRAKTOWALY PANIA BLONSKA JAK SCIERKE TAK WLASNIE SCIERKE To ma byc ta bardziej postepowa partia Tak naprawde oprocz Grzeska nikt jej nie bronil HHHHHAAANNBA

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~Wodnik 53 -

Pani Kidawa - Błońska została wybrana na kandydata na prezydenta na konwencji partii, Pan Trzaskowski został podstawiony przez kierownictwo partii, przypomina mi to przywożenie kandydatów w teczkach. Gdzie w PO się podziała demokracja wewnątrz partyjna. Przy okazji przypominam że kontr kandydatem Pani Kidawy - Błońskiej był Pan Jaśkowiak, w świetle tego Pan Trzaskowski to człowiek znikąd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: PO raz jeszcze zmieni kandydata?