2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń153 tys.
  • Odpowiedzi413
  • Ocen na +544
2 tys. ppt ?

PO raz jeszcze zmieni kandydata? (414)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~Monika -

Z PO nikt nie nadaje się na prezydenta Polski , dziwię się ludziom.że biorą. ich pod uwagę. . To są ludzie zakłamani fałszywi zmieniający zdanie , manipulanci , nie szanujący ludzi mniej zarabiających , tylko wykorzystują naiwność. ludzką. by na nich głosować. . Wszystkich wrzucić. do jednego wora i zawiązać, by więcej nie robili wstydu w Polakom za granicami państwa .

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~Monika -

Z PO nikt nie nadaje się na prezydenta Polski , dziwię się ludziom.że biorą. ich pod uwagę. . To są ludzie zakłamani fałszywi zmieniający zdanie , manipulanci , nie szanujący ludzi mniej zarabiających , tylko wykorzystują naiwność. ludzką. by na nich głosować. . Wszystkich wrzucić. do jednego wora i zawiązać, by więcej nie robili wstydu Polakom za granicami państwa .

Reklama

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~gość -

~Paweł co za bzdury, Pani Kidawa fajna babka i na nia bym głosował , ale to niestety zmarnowany głos bo nie ma szans w starciu z Dudą. Trzaskowski jest to młody proeuropejski człowiek z dużymi szansami an wygraną. wiec ci jego przeciwnicy w partii to ... jakoś nie patrzą realnie na to co się dzieje.
To czekamy na wykaz osiągnięć , dokonań dla Polski przez Trzaskowskiego... bo coś doszukać się nie mogą natomiast wpadek było niemało.

Reklama

Reklama

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~Wodnik 53 -

Pani Kidawa - Błońska została wybrana na kandydata na prezydenta na konwencji partii, Pan Trzaskowski został podstawiony przez kierownictwo partii, przypomina mi to przywożenie kandydatów w teczkach. Gdzie w PO się podziała demokracja wewnątrz partyjna. Przy okazji przypominam że kontr kandydatem Pani Kidawy - Błońskiej był Pan Jaśkowiak, w świetle tego Pan Trzaskowski to człowiek znikąd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: PO raz jeszcze zmieni kandydata?