Odpowiadasz na:
PO raz jeszcze zmieni kandydata?

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Po sensacyjnej podmianie kandydata PO z Kidawy-Błońskiej na Trzaskowskiego portal tvp.info sugeruje, że partia może raz jeszcze zmienić swego kandydata. "Powrót do „wariantu Kidawa” jest coraz poważniej brany pod uwagę" miał powiedzieć jeden z polityków Koalicji. Zamiana miała bowiem doprowadzić do podziałów w łonie partii, szczególnie wśród struktur lokalnych - w końcu Pani Kidawa-Błońska została wybrana w oficjalnych prawyborach. Rafał Trzaskowski, kandydat kilkugodzinnego spotkania na szczycie (podobno jednogłośnego) nie ma takiej legitymacji partyjnej. Jak myślicie, czy obstawanie przy jego kandydaturze doprowadzi do rozłamu? Czy możliwy jest jeszcze powrót do kandydatury Kidawy-Błońskiej?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~MARIO -

~Paweł co za bzdury, Pani Kidawa fajna babka i na nia bym głosował , ale to niestety zmarnowany głos bo nie ma szans w starciu z Dudą. Trzaskowski jest to młody proeuropejski człowiek z dużymi szansami an wygraną. wiec ci jego przeciwnicy w partii to ... jakoś nie patrzą realnie na to co się dzieje.
Oby się twoje słowo w g....o obróciło.

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~ciekawy -

~Smart A jak to info to napewno na Kurskiego zmienią. Jeszcze ktoś ogląda to info!
Czy Kidawa "zwali " kałboya ?

Reklama

Re: PO raz jeszcze zmieni kandydata?

Napisał(a): ~gula -

Pisowska propaganda nienawiści i strachu że Polacy mają dość oszustw i kłamstw i bogacenia się na epidemii gdzie Polacy tracą pracę i zostawieni są sami sobie bo nie ma testów robionych dlatego taka zachorowalność na Śląsku

Reklama