33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń133
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +36
33 ppt ?

PO TYM PROTEŚCIE POLSKA JUŻ NIE BĘDZIE TAKA SAMA – BĘDZIE LEPSZA!!! (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: PO TYM PROTEŚCIE POLSKA JUŻ NIE BĘDZIE TAKA SAMA – BĘDZIE LEPSZA!!!

Napisał(a): ~lis2012 -

johanimperium Dlaczego nikt nie mówi że nasza gospodarka nie wytrzyma dodatkowego obciążenia .Ulec
protestującym to rozpędzić lawinową inflację.
Nie pieprz farmazonów. "PiS`iory" rozdali "500+" obciążenie budżetu ok. 27 miliardów PLN/rok. Teraz "300+" (ponad 1,5 miliarda) na wyprawki do szkoły i nie myśleli o tym, że gospodarka nie wytrzyma i rozpędzi się lawinowa inflacja. A strasznie są zatroskani jak trzeba dać po 500 PLN/mc w żywej gotówce 272 tysiącom niepełnosprawnym ze znacznym stopniem niepełnosprawności.

Re: PO TYM PROTEŚCIE POLSKA JUŻ NIE BĘDZIE TAKA SAMA – BĘDZIE LEPSZA!!!

Napisał(a): ~lis2012 -

Zamiast przychylić się do słusznych żądań od miesiąca protestujących dorosłych niepełnosprawnych dzieci i Ich rodziców i dać Im 500 PL/mc w żywej gotówce na godne życie. To „PiS`owscy” oprawcy zapowiadają, że przed szczytem NATO zasłonią protestujących jakimiś kotarami, ściankami i „Bóg wie czym”, żeby zagraniczne delegacje Ich nie widziały (tak też Niemcy w czasie II WŚ robili). „PiS`owski Rząd” nie kuma, że protestujący w Sejmie niepełnosprawne dorosłe dzieci i Ich rodzice domagają się bezpośrednio z budżetu Państwa „do ręki” 500 PLN/mc w żywej gotówce na godne życie. Nie na jakieś iluzoryczne programy pomocowe. Albo pośredniczące: fundacje, stowarzyszenia itp. Oni najlepiej wiedzą jak spożytkować te pieniądze żeby lżej się Im żyło. A w odpowiedzi „PiS`owscy oprawcy” znęcają się nad niepełnosprawnymi dorosłymi dziećmi i Ich rodzinami. Odcinają od informacji. Nie dopuszczają w odwiedziny osób, które ich wspierają. Wywierają nacisk aby bezwarunkowo zakończyli protest. Grożą Im. Dają im do zrozumienia, że są intruzami (niemile widzianymi gośćmi). Ale protestujący nie ustępują. I maja rację. Te 500 PLN/mc im się należy jak nikomu innemu. Niepełnosprawne dorosłe dzieci i ich rodzice słusznie domagają się 500 PLN/mc w żywej gotówce. Nie pozwólcie się „wykurzyć” z Sejmu. „PiS`owski Rząd” przebiera nogami abyście opuścili budynek Sejmu. Nie róbcie tego. Macie poparcie ponad 90% społeczeństwa. "PiS`owski Rząd" ma zaskórniaki. Nie ruszajcie się bez pieniędzy. Bo zostawią Was z „pustymi rękami”!!!

Re: PO TYM PROTEŚCIE POLSKA JUŻ NIE BĘDZIE TAKA SAMA – BĘDZIE LEPSZA!!!

Napisał(a): ~lis2012 -

NIEGODZIWOŚCIĄ „PiS`owskigo Rządu” JEST PRZECIWSTAWIANIE MILIONERÓW NAJSŁABSZEJ EKONOMICZNIE GRUPIE SPOŁECZNEJ!!! Nadarzyła się okazja, żeby naprawić popełniony przed laty błąd Jarosława Kaczyńskiego. Przypomnę, że w 2007 r. za poprzednich rządów „PiS`u” premierem był Jarosław Kaczyński a ministrem finansów Zyta Gilowska. Zlikwidowali III próg podatkowy (42%) dla najbogatszych. Czyli obniżyli najbogatszym podatek o 10%. Nie poprawiło to ani o jotę sytuacji gospodarczej Polski. Natomiast pozwoliło nabijać kasę ponadprzeciętnie zarabiającym. Tym samym powstała luka w budżecie Państwa trudna do załatania. Zaczęło brakować pieniędzy m.in. na konkretne waloryzacje emerytur i inne wydatki. Dlatego potrzeba jest naprawić ten błąd i wprowadzić III próg podatkowy (50%) dla dochodów powyżej 200 tys. PLN/rok. Jednocześnie podwyższyć kwotę wolną od podatku dla wszystkich jednakową co najmniej 10 tys. PLN/rok. I nie przeciwstawiajcie „PiS`iory” najsłabszej ekonomicznie i fizycznie grupy społeczeństwa (niepełnosprawnych dorosłych dzieci) przeciw milionerom. Jakoby Oni musieli płacić daninę na tych ludzi. Podatki są na całym cywilizowanym Świecie. We wszystkich cywilizowanych Państwach bogaci płacą horrendalne podatki. A w Polsce systemowo są chronieni. I tak Im mało (patrz afera VAT`owska i inne). Jest szansa naprawić niewybaczalny błąd rządu Kaczyńskiego. I trzeba to zrobić. Ale nie mówcie milionerom, że będą daninę na niepełnosprawne dzieci z przymusu dawali

Re: PO TYM PROTEŚCIE POLSKA JUŻ NIE BĘDZIE TAKA SAMA – BĘDZIE LEPSZA!!!

Napisał(a): ~lis2012 -

Odmawiają protestującym w Sejmie niepełnosprawnym dorosłym dzieciom i Ich opiekunom należnych 500 PLN/mc w żywej gotówce na godne życie. Argumentując troską o budżet (budżet nie jest z gumy). Ale "PiS`iory" rozdali "500+" obciążenie budżetu ok. 27 miliardów PLN/rok. Teraz jeszcze tym którzy otrzymują po 6 tys. PLN/rok na dziecko po "300+" (ponad 1,5 miliarda). Bo nie stać Ich na wyprawki do szkoły dzieciom kupić? Horrendalne nagrody sobie pobrali. Miliardy na KK, śledztwo smoleńskie i inne trwonienie pieniędzy. Pod presją społeczną nagrody mieli zwrócić. Ale ani złotówka nie wróciła do budżetu Państwa. I nie myśleli o tym, że gospodarka nie wytrzyma i rozpędzi się lawinowa inflacja. A strasznie są zatroskani jak trzeba dać po 500 PLN/mc w żywej gotówce 272 tysiącom (od lipca 816 milionów PLN) niepełnosprawnym ze znacznym stopniem niepełnosprawności.

Re: PO TYM PROTEŚCIE POLSKA JUŻ NIE BĘDZIE TAKA SAMA – BĘDZIE LEPSZA!!!

Napisał(a): pintapalec -

johanimperium Dlaczego nikt nie mówi że nasza gospodarka nie wytrzyma dodatkowego obciążenia .Ulec
protestującym to rozpędzić lawinową inflację.
A wystarczyło by odsunąć od kasy z budżetu państwa najbardziej pazerną i chciwą kastę kleszą nierobów katolickich. I wystarczyło by nie tylko na niepełnosprawnych ale i na uzdrowienie całej służby zdrowia..

Re: PO TYM PROTEŚCIE POLSKA JUŻ NIE BĘDZIE TAKA SAMA – BĘDZIE LEPSZA!!!

Napisał(a): Rezy -

~gość
Salome
~gość
Salome Miałam sen w którym niepełnosprawni na wózkach ganiali po ulicach uciekających w panice pisiorów, odstrzał był zatwierdzony przez nowy rząd a okres ochronny minął bezterminowo.
Pytanie za co ? za to, że PiS dał niepełnosprawnym najwięcej od 29 lat ? masz typowe sny kodziarskie więc teraz nie zapomnij jeszcze sobie poskakać.
Co PiS dał niepełnosprawnym oprócz kolan Jarosława?
Propagandowa tuba pieje z zachwytu ostatnio na niezwykle kwitnącą gospodarkę i ogromne nadwyżki budżetowe.
Znaczy pieniądze są, wystarczy wspomóc najsłabszych obywateli w społeczeństwie.
Co dał ? poszukaj w necie zamiast pytać jak idiotka.
Idiota uważa że dał ale nie wie że ze nie ze swoich tylko z naszych . Ale nie dopuszcza do siebie że wziął dla swoich nagrody za nieudacznictwo z naszej kasy i kazał oddać na caritas
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: PO TYM PROTEŚCIE POLSKA JUŻ NIE BĘDZIE TAKA SAMA – BĘDZIE LEPSZA!!!