112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +-5
112 ppt ?

Pocenie się (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pocenie się

Napisał(a): Gość -

Cześć, przejdę od razu do sprawy. Mam prawie 18 lat, i mam problem który bardzo irytuje, pocę się na ... tyłku. Przejdę spacerkiem 2km i już... usiądę a tu mokre spodnie, i ślad potu (wyraźny na jasnych ubraniach)... To denerwuję bo nawet jak idę do szkoły i jestem w szkole to wstydzę się gdzieś wychodzić oprócz do klas ... Czym to może być spowodowane? Nawet ogoliłem się w tamtym miejscach, przestrzegam higieny (to podstawa), żadne Perspibloki nie pomagają ... Proszę o pomoc :c
INTERIA.PL

Re: Pocenie się

Napisał(a): rudii -

wizyta u lekarza i zalecone przez niego badania.
Twoj organizm najprawdopodobniej wydziela zbyt duzo jakiegos hormonu.
na potliwosc doskonaly jest etiaxil,ale nie wiem czy mozna go uzywac do miejsc,o ktorych piszesz:)

rudii wizyta u lekarza i zalecone przez niego badania.
na potliwosc doskonaly jest etiaxil,ale nie wiem czy mozna go uzywac do miejsc,o ktorych piszesz:)
JAK TO PIKNIE UJĘŁAŚ..

Reklama

Napisał(a): rudii -

Mi28
rudii wizyta u lekarza i zalecone przez niego badania.
JAK TO PIKNIE UJĘŁAŚ..
nie bardzo wiem co w tym pieknego:D

Reklama

Napisał(a): gość -

gość KOSMETYKI NA NANOSREBREM. działaj bardzo dobrze antybakteryjnie, przez co neutralizują zapach potu. Doskonała JEST KULKA POD PACHY Z NANOSREBREM. Można kupioć w drogeriach i aptekach.
Właśnie tak jak napisał kolega.. Smaruj dupę kulką pod pachy koniecznie z NANOSREBREM!!!

Ludzie czytajcie całość wątku a nie pojedyncze słowa ;)

Reklama

Masz problem z nadpotliwością, sugeruje wizytę u dermatologa. Doraźnie można smarwoać szczegulnie potliwe miejsca preparatami typu etiaxil, albo rexona do stosowania na noc ( ten sam skład co etiaxil tylko taniej :)) pić duzo herbaty z szałwi ( działa od środka regulujac wymiane ciepla, bedziesz miał ciągle zimne ręce :) ale bez lekarza się nie obejdzie. Prawdopodobnie zaleci ci badani hormonów, a potem ostrzyknięcie potliwych miejsc botoksem lub płukanki w formalinie, jedno i drógie powoduje zamknięcie kanalikow potnych.

gość
gość KOSMETYKI NA NANOSREBREM. działaj bardzo dobrze antybakteryjnie, przez co neutralizują zapach potu. Doskonała JEST KULKA POD PACHY Z NANOSREBREM. Można kupioć w drogeriach i aptekach.
Właśnie tak jak napisał kolega.. Smaruj dupę kulką pod pachy koniecznie z NANOSREBREM!!!

Nanosrebro działa na ZAPACH bo niedopuszca do rozwoju bakterii, natomiast nie hamuje wydzielania potu z posmarowanego miejsca , niestety.

ale mi o DUPE nei chodzi , tylko własnie o PACHY!
gość

PONADTO SĄ ŻELE POD PRYSZNIC Z NANOSREBREM, WIĘC NIECH SOBIE TE MIEJSCA INTYMNE NIMI MYJE, MOŻE POMOŻE
gość ale mi o DUPE nei chodzi , tylko własnie o PACHY!
gość

ale pocic sie trzeba, normalne, grunt żeby nei śmeirdziało
gość
gość

Nanosrebro działa na ZAPACH bo niedopuszca do rozwoju bakterii, natomiast nie hamuje wydzielania potu z posmarowanego miejsca , niestety.

mnie niestety kiedyś też dotknął ten problem nadmiernej potliwości. w dodatku zapach tego potu był ostry, intensywny - masakra. mycie i smarowanie różnymi specyfikami - efekt mizerny. TRZEBA ZMIENIĆ DIETĘ. teraz jest idealna pora roku, by to zrobić. odstaw mięso - nic ci się nie stanie, zapewniam. jedz maksymalnie dużo owoców, warzyw, zwłaszcza na surowo. nie przesadzaj z mlekiem, żółtym serem. jak się boisz że nie zjesz zbyt dużo białka - wcinaj soczewicę, groch, fasolę. strączkowe nie powodują wzdęcia/wiatrów jak się ich nie łączy z mięsem lub nabiałem.
pomoże. zobaczysz. teraz jak się spocę (sporadycznie) przy dużym wysiłku to nigdy nie ma przykrego zapachu. swoją drogą - czemu pocisz się na tyłku? może tylko tam nie ma zapchanych antyperspirantami gruczołów potowych czy jak to tam się zwie. pozdrawiam.

Rewelacyjny jest Antidral kupiony w aptece za kilka złotych...po poceniu nie ma nawet śladu. Najpierw smaruj codziennie przez kilka dni a później wystarczy raz na tydzień albo jeszcze rzadziej.Też to przechodziłam przez kilkadziesiąt lat aż odkryłam to cudo.Pozdrawiam i życzę powodzenia bo wiem co czujesz :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pocenie się