Odpowiadasz na:
Pochodzenie Hipcia - genealogia wrażeń .............!

~dr Filozfiji
Temat dodał(a):
~dr Filozfiji -
Z Hipcia koledzy się śmieją, z tej mianowicie racji, Że Hipcio się wywodzi prosto z arystokracji, Więc jest przeżytkiem epoki i czymś w rodzaju kiksa W muzyce, a znowuż w przyrodzie czymś w rodzaju archeopteryksa. Hipcio ma wieczne zmartwienia i niepokoje wieczne, Kiedy go gdzieś zapytają o pochodzenie społeczne, "Rolnicze" - powiada przeważnie, stremowany przy tym niezmiernie, "A jaki areał miał tatko?" - Dwie... - Dwie morgi? - Nie... dwie gubernie... Dźwigając więc od lat wielu piętno arystokraty, Hipcio dostawał na ogół dosyć podrzędne etaty, Zwłaszcza że staż naukowy także miał dosyć kiepski, Osiemnaście lat w podstawówce i kurs tańca Braci Sobiszewskich, A nazywał się Lubomirski Waldemar, co też było powodem bryndzy, I na próżno się starał o zamianę nazwiska na Hryćko Dzyndzyk, I w dodatku się ożenił pechowo z niejaką Pelagią Ciapą, A następnie się okazało, że ona po tatku Rapaport, A po matuli Ping-Piao, więc Hipcio zawył jak upiór I zalał się z rozpaczy łzami, niszcząc zupełnie ubiór, I naubliżał sam sobie, a raczej swojej mamusi, I postanowił, że wreszcie sytuacja zmienić się musi, I jął szukać nowej posady. I znalazł. A personalny Znowu pod nos mu podsunął ankietowy formularz fatalny, A Hipcio - ponieważ tę pracę ogromnie otrzymać chciałby ~ W rubryce "pochodzenie społeczne" wpisał prędziutko... "od małpy..." Personalny przeczytał, następnie spojrzał z niejaką obawą Na Hipcia, potem w instrukcję, o wreszcie rzekł: - No cóż... brawo!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 0 odpowiedzi