1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46 tys.
  • Odpowiedzi739
  • Ocen na +19
1 tys. ppt ?

Pochwal się nagą żoną (740)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pochwal się nagą żoną

Napisał(a): Gość -

~lili Ej co was facetów tak kręci w tym że inny widzi waszą żonę nago albo posuwa ją na waszych oczach ?
Próbuje to zrozumieć bo mój mąż też chyba zaczyna mieć takie fantazje
jest coś takiego, przynajmniej u mnie, po kilku latach związku, że chcesz się pochwalić kobietą i już nie wystarcza, że patrzą na nią, ale chcesz zobaczyć jej rozkosz, albo wyobrazić sobie jak jest jej dobrze w łóżku z innym facetem, jak na nowo rozpala się w niej ogień pożądania, kiedy siada na innego.

Napisał(a): ~lili -

nylonlover
~lili Ej co was facetów tak kręci w tym że inny widzi waszą żonę nago albo posuwa ją na waszych oczach ?
Próbuje to zrozumieć bo mój mąż też chyba zaczyna mieć takie fantazje
jest coś takiego, przynajmniej u mnie, po kilku latach związku, że chcesz się pochwalić kobietą i już nie wystarcza, że patrzą na nią, ale chcesz zobaczyć jej rozkosz, albo wyobrazić sobie jak jest jej dobrze w łóżku z innym facetem, jak na nowo rozpala się w niej ogień pożądania, kiedy siada na innego.
ale u mojego męża jedno zachowanie przeczy drugiemu bo np na wspólnym spotkaniu z jego kolegami jest zazdrosny o jakieś pierdoły że np siedzę obok jego kolegi a nie obok niego albo jak ogólnie poświęcam trochę więcej uwagi jego kolegom na tym spotkaniu to się złości więc jak on chce żeby inny mnie posuwał skoro o tak banalne rzeczy jest zazdrosny...dodam że obydwoje jesteśmy młodzi

ale u mojego męża jedno zachowanie przeczy drugiemu bo np na wspólnym spotkaniu z jego kolegami jest zazdrosny o jakieś pierdoły że np siedzę obok jego kolegi a nie obok niego albo jak ogólnie poświęcam trochę więcej uwagi jego kolegom na tym spotkaniu to się złości więc jak on chce żeby inny mnie posuwał skoro o tak banalne rzeczy jest zazdrosny...dodam że obydwoje jesteśmy młodzi[/cytat]

to tu byłbym ostrożny, ale myślę, że tu chodzi o to samo, co u mnie, żadne kolega, żaden sąsiad, tylko jakiś fajny układ z generalnie z kimś obcym. my używamy prezerwatyw, więc nie ma kłopotów z bezpieczeństwem. uważam, że powinnaś najpierw z nim porozmawiać na ten temat. najlepszym sposobem, czy facet nadaje się do tego by oddać swoją partnerkę innemu jest zaproponowanie mu najpierw takiej relacji wirtualnie.

Napisał(a): ~lili -

nylonlover
ale u mojego męża jedno zachowanie przeczy drugiemu bo np na wspólnym spotkaniu z jego kolegami jest zazdrosny o jakieś pierdoły że np siedzę obok jego kolegi a nie obok niego albo jak ogólnie poświęcam trochę więcej uwagi jego kolegom na tym spotkaniu to się złości więc jak on chce żeby inny mnie posuwał skoro o tak banalne rzeczy jest zazdrosny...dodam że obydwoje jesteśmy młodzi
to tu byłbym ostrożny, ale myślę, że tu chodzi o to samo, co u mnie, żadne kolega, żaden sąsiad, tylko jakiś fajny układ z generalnie z kimś obcym. my używamy prezerwatyw, więc nie ma kłopotów z bezpieczeństwem. uważam, że powinnaś najpierw z nim porozmawiać na ten temat. najlepszym sposobem, czy facet nadaje się do tego by oddać swoją partnerkę innemu jest zaproponowanie mu najpierw takiej relacji wirtualnie. [/cytat]

no może coś w tym jest bo już nieraz mi mówił że kolega a ktoś obcy to zupełnie coś innego

no może coś w tym jest bo już nieraz mi mówił że kolega a ktoś obcy to zupełnie coś innego[/cytat]

raczej na pewno o to chodzi, ale nie wiem, czy on jest pewny, co mówi, niech Ciebie spróbuje oddać wirtualnie i zobaczy, czy faktycznie ma na to ochotę

ja próbowałem być raz pełnym rogaczem wirtualnie i bez zgody partnerki to nie wypala, natomiast na spokojnie, pokazując fotki na un.see powoli temat się rozkręca, natomiast jeden kandydat na rogacza mi odpadł
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • parka91@poczta.fm
  • moja zona nago
  • zdjecia zony nagie
  • ona nago
  • moja ona nago
  • pokazywanie zdj ony
  • Forum o seksie
  • naga zonka
  • sex sesja zony
  • nago na dziake