7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Pochwała i uwielbienie dla kłamstwa (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pochwała i uwielbienie dla kłamstwa

Napisał(a): gość -

Jest jak miód na uszy wszystkich bezbożników aby utwierdzać się we własnym bezbożnictwie. Lucyfer przklety wąż ojciec kłamstwa i rujnujący życie ludziom zostanie wyrzucony do jeziora ognia wraz z tymi którzy oddali mu swoje życie. Znienawidzili oni prawdę i nie chcą być prawi.
INTERIA.PL

Re: Pochwała i uwielbienie dla kłamstwa

Napisał(a): ~gość -

~gość Łojejej....... olusia wytrzeźwiała?
Pomijając głupotę Oli, po co piszesz na jej temat ewidentne bzdury, niemające nic wspólnego z rzeczywistością, przez co wychodzisz na takiego samego głupka jak ona? Aż tak ruszają cię te jej banialuki?

Reklama

~gość
Pomijając głupotę Oli, po co piszesz na jej temat ewidentne bzdury, niemające nic wspólnego z rzeczywistością, przez co wychodzisz na takiego samego głupka jak ona? Aż tak ruszają cię te jej banialuki?
Dlaczego tak ruszają cię banialuki o głupocie olusi? Może tu jest klucz :))))

~gość
~gość
Dlaczego tak ruszają cię banialuki o głupocie olusi? Może tu jest klucz :))))
Gdyby mnie ruszało, napisałabym podobną do ciebie poerdołę. Jedyne, co mnie rusza (zawodzi raczej) to fakt, że ludzie którzy mają być mądrzejsi, okazują się równie głupi, jak ci, których krytykują.. . Wielcy filozofowie interii.

Zawodzić nie powinno, więc.. wolna wola.

Reklama

Przemysław Do~gość.Cześć święta krówko:)Widze że ze swoimi pouczeniami wlazłaś i tutaj.Nikt ci tego głupiego łba nie przetrącił?Na ulicy sprubój,przez neta masz taką odwagę?
Spróbuj na ulicy do jakiejkolwiek kobiety powiedzieć, żeby ci wymasowala penisa. Najlepiej, kiedy będzie w męskim towarzystwie. Zobaczymy, kto zostanie z przetrąconym łbem.
Tacy jak ty w realu dla mnie nie istnieją, ale jak coś blublają, jak najbardziej mam odwagę powiedzieć to, co tutaj. A teraz zajmij się swoimi pedofilskimi wątkami.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Pochwała i uwielbienie dla kłamstwa