154
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +0
154 ppt ?

Poczta Polska (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Poczta Polska

Napisał(a): phuss -

Witam, może ktoś z Państwa lub pracowników Poczty Polskiej wyjaśni mi jak w 21 wieku można czekać ok. 14 dni na listy z miejscowości odległej ok 120km.
Nawet gdyby jechać konno ten list prędzej by dotrarł. Nie jest to sporadyczny wypadek, ponieważ z takim opóźnieniem docierają do mnie listy od dłuższego czasu.
Problem dotyczy poczty z Kwidzyna
pozdrawiam pocztowców, brakuje wam konkurencji
INTERIA.PL

Re: Poczta Polska

Napisał(a): Gość -

Poczta Polska jest jednym z ostatnich archaicznym przedsiębiorstwem państwowym. Zarządzanym przez grupę osób z mianowania politycznego, którzy z profesjonalnym zarządzaniem nie mają za dużo wspólnego.
Odpowiadając na Twoje pytanie o jakość i terminowość świadczonych przez ppup Poczta Polska usług to :
- po pierwsze, bezmyślna polityka płacowa ( czytaj 1380 zł brutto dla pracownika) sprawia, iż wykwalifikowana kadra z Poczty Polskiej dawno odeszła, a ostatni waleczni zadają sobie pytanie co jeszcze "tutaj" robią. Widząc listonosza na ulicy lub asystenta w okienku okaż im trochę szacunku dla ich pracy za głodową płacę. Sam za takie pieniądze raczej nie kiwnąłbyś palcem............
- po drugie, na miejsce odchodzących pracowników nowi nie przychodzą, a jeżeli już ktoś ma chęć zostania "pocztowcem" to skutecznie zniechęca go punkt pierwszy. Stwarza to sytuację, iż jeden pracownik wykonuje pracę za 3 ( średni czas dostarczenia przesyłki pomnóż przez 3 i jakość i terminowość zostanie zachowana - w dłuższym wydaniu)
Reasumując, standard obsługi oraz zadowolenie klienta zależy od polityki Dyrekcji Generalnej Poczty Polskiej w Warszawie Pl. Małachowskiego 2 - dlatego swoje uwagi właśnie tam powinieneś skierować.
Ja, skromny pracownik Poczty Polskiej życzę Tobie i Sobie realnej zmiany - ( standardu obsługi, jakości i gwarancji usług, godziwej pracy i płacy)- dającej nadzieję na lepsze jutro - bo dno już dawno przekroczyliśmy.:-(

Akurat znam poczte od tej drugiej strony.Bałagan ,mnostwo urzedników a mało pracowników i to jest bardzo czestym powodem opóżnien w doręczeniu.Bezmyślne zarządzenia które utrudniaja prace pracownikom poczty - ale urzednicy poczty jakoś tego nie zauważają.Listonosze spedzaja nawet do 40% swojego czasu na wypelnianiu bzdurnych statystyk zamiast iść w rejon.Pozdrawiam

Reklama

Napisał(a): stary -

stodwadzieścia kilometrów w czternascie dni to bardzo szybko. ja otrzymałem 26 (dwudziestego szóstego) października list nadany 6 (szóstego) października w odległości stu kilometrów. wczesnie czekałem trzy tygodnie na rachunek wysłany z miasta odległego o siedemdziesiąt kilometrów. i wcale się temu nie dziwię. "urząd" handlujący majtkami, chwalący się "ogólnopolskimi" pielgrzymkami do "miejsc świętych" to zupełnie inny óżont, niż to, co przyzwyczailiśmy się uważać za pocztę. niestety, w kartoffellandzie to norma.

[cytat kogo=phuss]Witam, może ktoś z Państwa lub pracowników Poczty Polskiej wyjaśni mi jak w 21 wieku można czekać ok. 14 dni na listy z miejscowości odległej ok 120km.

A u mnie z odległości 20 km, z powiatowego Zgierza do 15 tys miejscowości, listy dochodzą w przedziale 9-11 dni
gość

Reklama

[cytat kogo=phuss]Witam, może ktoś z Państwa lub pracowników Poczty Polskiej wyjaśni mi jak w 21 wieku można czekać ok. 14 dni na listy z miejscowości odległej ok 120km.

A u mnie z odległości 20 km, z powiatowego Zgierza do 15 tys miejscowości, listy dochodzą w przedziale 9-11 dni
gość

Może mi ktoś powie, komu i w imię czego zależy na utrzymywaniu tego skandalicznego stanu rzeczy. To kompromitacja dla naszego Państwa! I ogromna strata dla gospodarki Polski. Dodatkowo duży kłopot dla obywateli, bo wiele przesylek po prostu ginie, a inne przychodzą z dużym opóźnieniem.

Reklama

Dla poparcia dołożę swoje : bardzo ważne dla mnie informacje z PGNiG Katowice do miasta Sosnowiec, wysłane listem zwykłym, jest to "aż" 7 km, szły "TYLKO" 14 dni ! O zgrozo ! Gdzie my żyjemy ????? Wszędzie bajzel i ignorancja, gdzie się nie dotknąć. (Już nie wspomnę o "zawrotnym" tempie usług w urzędach pocztowych). Pozdrawiam pocztowców.

Dla poparcia dołożę swoje : bardzo ważne dla mnie informacje z PGNiG Katowice do miasta Sosnowiec, wysłane listem zwykłym, jest to "aż" 7 km, szły "TYLKO" 14 dni ! O zgrozo ! Gdzie my żyjemy ????? Wszędzie bajzel i ignorancja, gdzie się nie dotknąć. (Już nie wspomnę o "zawrotnym" tempie usług w urzędach pocztowych). Pozdrawiam pocztowców.

on nie idzie - on zalega na pocztach bo nie ma kto worków z listami otworzyć a następnie je podzielić, Tak działa pion usług pocztowych wydzielony z poczty. Listonosze - choc ich juz coraz mniej - dwoja sie i troja by wyniesc jak najwiecej listoów ale nie sa w stanie. Dlatego sa zaległosci.
Reklamujcie panswtwo w urzedach pocztowych lub piszcie skargi do Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej Warszawa Pl. Małachowskiego . Moze - gdy na jego rece beda wplaywac skargi - otworzy etaty i zatrudnimy ludzi ale tez trzeba im dostatecznie zapłacic za prace a nie tylko podziekowac.

Napisał(a): GośćPP -

Jestem pracownikiem PP od 4 lat, to co się dzieje w przedsiębiorstwie jest nie do pomyślenia. Przed świętami zabiera się nam premie, bony świąteczne przy takich marnych pensjach. Oczywiście administracja ma to gdzieś, bo im pensji wystarczy na wszystko. Problem tkwi w tym, że na Poczcie na stanowiska kierownicze zatrudniane są osoby które nie mają pojęcia o zarządzaniu i motywacji, są to osoby tzw plecaki. Najdziwniejsze jest to, że w takim przedsiębiorstwie tolerowany jest nepotyzm. Za taką postawę i za brak obiektywizmu większa część naczelników powinna stracić pracę. Brak ocen pracowniczych mam na myśli kadrę kierowniczą powoduje, że dzieje się tak a nie inaczej na Poczcie. ZWIĄZKI ZAWODOWE POCZTY POLSKIEJ OBUDŹCIE SIĘ I WALCZCIE O PRAWA PRACOWNIKÓW!!!!!!. Niedługo na poczcie zostanie tylko kadra kierownicza, może wtedy ktoś się obudzi.

Napisał(a): Buterfly -

Moja mama pracuje na poczcie....zarobki nijakie a pracy tyle,że listy wlaja sie tonami, najgorsze jest to ze nie ma pieniędzy na dodatkowe etaty,dlaczego?bo ida na nikomu niepotrzebne biura, kierownicto które zbija bąki i przejada pieniądze. BIałe niewolnictwo, ludzie robia ponad siły:) za marne 1000 zł po 30-latach pracy...porażka:) mimo wszytsko weźcie pod uwage w swych krytycznych ocenach ludzi, dla których te 1000 zł to jedyne źródło utrzymania. może PO im pomoże i da kase na dodatkowe etaty?kto wie jak jest (czyli nic z tego) niech napisze...:)

pp to ciekawa firma studiują listonosze mimo iż po ukończeniu studiów nie awansują nawet do okienka a kierownicy są po zasadach lub mają średnie bez matury,ja po 20 latach pracy w pp powiedziałam dziękuje i to był piękny dzień teraz wiem że pracuję a nie haruję jak wół nawet bez dziękuje w pp słowo nieznane
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forum pracownikow poczty polskiej
  • poczta polska obsluga klienta opinie
  • pracownik do obslugi klienta poczta polska forum
Do góry strony: Poczta Polska