26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń288
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +36
26 ppt ?

Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka. (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.

Napisał(a): Valdemar -

Inspiracją do napisania tego tematu jest niejaki Tramp. Człowiek, który miał wszystko był nawet prezydentem USA. Dzisiaj jest nikim wizerunkowo bo nie potrafił się pogodzić z przegraną. Zastanawiam się czy kiedy obejmował urząd prezydenta USA miał świadomość, że kiedyś będzie musiał odejść z tego stanowiska? Jak widać nie.

Takich Trampów wszędzie pełno Wystarczy tylko włączyć telewizor. Politycy, zwolennicy ich poglądów często od samego początku skazani na porażkę. A nawet tak jak dzisiaj w Zielonej Górze zwykli ludzie z rodzinnymi problemami. Nikt z nich nie potrafił z godnością przyjąć odrzucenia przez innych. W takich okolicznościach widzą tylko jedno wyjście zniszczyć albo zabić każdego kto zniszczył ich plany.

Wszystko zaczyna się od najmłodszych lat. Czy ktoś dzisiaj uczy dzieci przegrywać z klasą?
Z sukcesami każdy sobie poradzi z porażką niewielu.
Takie kompromitujące a często tragiczne zachowania ludzi w obliczu przegranej pokazują prawdziwą naturę człowieka. Człowieka żyjącego bez Boga, Człowieka, który nie rozumie jaki jest sens jego życia.
INTERIA.PL

Re: Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.

Napisał(a): ~gość -

~gość
~gość
Bracie mój miły,
cierpisz na dysleksję.
Światowa Organizacja Zdrowia umieściła dysleksję w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób ICD–10 i określiła ją mianem specyficznych zaburzeń czytania. Należy pamiętać, że nie jest ona chorobą w powszednim znaczeniu tego słowa i bardzo trudno jednoznacznie ją zidentyfikować. Dysleksja jest przyczyną bardzo dużych problemów z komunikacją, utrudnia rozwój i sprzyja problemom emocjonalnym.
W PRL tego nie leczono. Powinieneś zgłosić się po pomoc do psychologa.

Miłego wieczoru życzę.
niemiły,a
południa.Psychiatra
piękny,przestaniesz
Zapominasz o spacjach. Pomoc nie była skierowana do ciebie.

Reklama

Reklama

Re: Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.

Napisał(a): ~gość -

Bezkrytycznie wierzysz w telewizję? To błąd. Pamiętasz wypowiedzi ludzi po zamachu 10 kwietnia 2010 roku? Ludzie , którzy przyjechali z całego świata, pytali redaktorów , dlaczego kłamaliście, dlaczego dopiero teraz pokazujecie, że Lech i Maria Kaczyńscy byli normalnymi ludzkimi? Normalną kochającą się rodziną....

Zauważ jak wygląda amerykańska "demokracja". Prezydent Trump został zablokowany przez media społecznościowe.

Reklama

Re: Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.

Napisał(a): Valdemar -

~gość Bezkrytycznie wierzysz w telewizję? To błąd. Pamiętasz wypowiedzi ludzi po zamachu 10 kwietnia 2010 roku? Ludzie , którzy przyjechali z całego świata, pytali redaktorów , dlaczego kłamaliście, dlaczego dopiero teraz pokazujecie, że Lech i Maria Kaczyńscy byli normalnymi ludzkimi? Normalną kochającą się rodziną....

Zauważ jak wygląda amerykańska "demokracja". Prezydent Trump został zablokowany przez media społecznościowe.
Proste pytanie dlaczego w demokratycznej Ameryce prezydent i jego współpracownicy mają zablokowane konta na Twitter?

Nie pamiętam tych pytań. Pierwszy raz słyszę, że prezydent Kaczyński w mediach nie był pokazywany jako "normalny".

Daleko nie trzeba szukać poczytaj co ludzie wypisują w tym temacie. Współczesny człowiek ma ogromny problem. Nie radzi sobie ze sobą małe potknięcie i zaczyna się dramat.

Re: Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.

Napisał(a): Dobrawa1 -

~gość


Zalogowałaś się już? Całe popołudnie piszesz o bucu, oczywiście z gościa. Ładnie umiesz wyzywać, godne podziwu.! Kobieto ty masz psychozę na punkcie buca. Dla ciebie nic i nikt nie istnieje tylko buc. Buc napisał o strzykawce, czego buc nie napisał. A jak buc się powiesi, to ty zrobisz to samo? Dlaczego nie prowadzisz dochodzenia,kto wciąż widzi buca, wyzywa bucem i przy tym używa wulgaryzmów i chamskich określeń.

Wiesz dlaczego rzekomo cię to nie interesuje? Bo ty piszesz te wyzwiska, oczywiście z innego sprzętu. Kiedy skończyły się wyzwiska, to ty akurat się zalogowałaś i zaczęłaś pisać z poczty, bo rzekoma ofiara(buc) napisał, że idzie spać.Od dawna cię obserwuję i jesteś podłą kobietą.
Sklerozy nie mam, pamiętam co pisał ten uzytkownik.
We wszystkich postach pisanych z gościa mnie widzisz?
O tych innych rzekomo sprzetach tez mi ten uzytkownik pisał, wciskał, że niby tak robię. Czyzby przypadek = zbieżność pisanych mysli.
Niektórzy ze względu na swój stan emocjonalny ..nie powinni pisac na tym forum. Stanowi to zagrożenie dla ich życia i zdrowia. Nie odrózniją bowiem życia realnego od bazgrania na forum.

Re: Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.

Napisał(a): ~gość -

W obszarze przegranej wyraźnie pojawiają się dwie odmienne postawy

Jedna to zrzucanie odpowiedzialności na innych i czynniki zewnętrzne
Druga utożsamianie się z porażką. Ten drugi przypadek nigdy nie dotyczy polityków.

Re: Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.

Napisał(a): ~Obiektywny -

Pan Trump pewnie wygrał wybory tylko wszystko było ukartowane bardzo realne ,dziwne że nagle przegrał w korospodencyjnych .A wykluczenie z partii republikanòw to ma na celu uniemożliwienie startu w kolejnych wyborach .Już były razy wybory sfałszowane .Ten Pan bardzo nie pasował systemowi .Bardzo ciekawe w Stanach gdzie lata wygrywali Republikanie to nagle wygrał przeciwnik ,coś tu nie halo jest .Głosy korospdencyjne nie powinny być liczone .

Re: Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.

Napisał(a): ~Gość -

Z przegraną również nie potrafi pogodzić się Putin. Budowa drugiego gazociągu do Niemiec to przykład nikomu niepotrzebnej inwestycji. Putin nie zauważył że możliwości szantażu paliwowego dobiegły końca.

Re: Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.

Napisał(a): ~Gość -

decoria Przeraża mnie dochodzenie do władzy złych ludzi. Zło drzemie w ludziach i czeka tylko na odpowiednie warunki, żeby drugiemu uczynić krzywdę. Kiedy człowiek człowiekowi będzie życzliwy, dobry, uczynny, pomocny, przyjacielski itd?
Tak się dziwnie składa że ludzie źli mają lepsze predyspozycje do osiągania zwycięstwa.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Poczucie przegranej przeraża współczesnego człowieka.