32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń77
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +44
32 ppt ?

Pod oknem papieskim tłumy Krakowian, turystów z poparciem dla Abp Jędraszewskiego ! (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pod oknem papieskim tłumy Krakowian, turystów z poparciem dla Abp Jędraszewskiego !

Napisał(a): Shadow15 -

Na Franciszkańską pod okno papieskie przyszły tłumy Polaków, Krakowian, turystów z poparciem dla biskupa Jędraszewskiego ! Gula skacze, nie lewacy ? Miłej nocy ! :)https://fakty(...)3141816
INTERIA.PL

Re: Pod oknem papieskim tłumy Krakowian, turystów z poparciem dla Abp Jędraszewskiego !

Napisał(a): buc1 -

Zwozili tych zwolenników z całego kraju. Papież z panem Jędraszewskim zrobi porządek. Faktem jest, że do wspólnoty, która ukrywa i broni pedofilów, oraz innych sprawek duchownych, nigdy nie będę należał. Precz z gejami, pedofilią i demoralizacją kościoła.

Mam nadzieję, że rozsądni ludzie dokonają aktu apostazji, bo taki kościół może doprowadzić, ale do szatana.

Reklama

Reklama

Re: Pod oknem papieskim tłumy Krakowian, turystów z poparciem dla Abp Jędraszewskiego !

Dobrawa1
buc1 Zwozili tych zwolenników z całego kraju..

.
Masz na myśli te marsze LGBT ?
Zachowujesz się, jak TVP PiS. Przekrętna Felo.

Reklama

Dobrawa1
buc1
Dobrawa1

.
Sądziłam, że napiszesz jak TVN, a tu tv , której nie ogladam:-)
Nie oglądasz TVP PiS,, głupi lud wszystko kupi " idola Jacka Kurskiego? 🤩

Napisał(a): Dobrawa1 -

buc1
Dobrawa1
buc1
Dobrawa1

.
Sądziłam, że napiszesz jak TVN, a tu tv , której nie ogladam:-)
Nie oglądasz TVP PiS,, głupi lud wszystko kupi " idola Jacka Kurskiego? 🤩
nie, nie oglądam. Znam inne powiedzenie "Polacy, nic się nie stało"

Napisał(a): Shadow15 -

buc1 Zwozili tych zwolenników z całego kraju. Papież z panem Jędraszewskim zrobi porządek. Faktem jest, że do wspólnoty, która ukrywa i broni pedofilów, oraz innych sprawek duchownych, nigdy nie będę należał. Precz z gejami, pedofilią i demoralizacją kościoła.

Mam nadzieję, że rozsądni ludzie dokonają aktu apostazji, bo taki kościół może doprowadzić, ale do szatana.
Pytam już do znudzenie i cisza- dlaczego twoi koledzy lewactwo - było przeciw podniesieniu kar dla pedofilów i Przeciwko Rejestrowi ? Szkoda kolegów ? Wy nie walczycie z pedofilią, wy ją popieracie, wy walczycie z Kościołem i katolikami to jest wasza rola ! !

Napisał(a): ~xyz -

Podobno te słowa to Nostradamus sklecił

"Biskup z Krakowa ogłosi secesję,
Co będzie początkiem jego odnowienia."

"Ci co długo rządzili po upadku dopiero zostaną docenieni.
Kiedy w 21' nadejdzie wielkie załamanie w drugiej dekadzie,
nastąpi podział na tych od zakonnika i tych pierwszego kardynała.
Dwa miasta nad Wisłą w śmiertelnym uścisku inaczej rozumianej wiary!"

"Po wielkiej burzy wielkie opamiętanie
Nastąpi przełom i zmiana władzy
Kościół Jezusa nie osiągnie celu
Bo przepych i bogactwo będą mu przeszkodą

""Nowe prawo po wielkim wzburzeniu
Będzie biczem dla starego kościoła
Biskup z Krakowa ogłosi secesję
Co będzie początkiem jego odnowienia"

Krótko mówiąc.... będzie się działo, oj będzie ;-) I po co, na co, to komu było i jest potrzebne?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pod oknem papieskim tłumy Krakowian, turystów z poparciem dla Abp Jędraszewskiego !