60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń286
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +36
60 ppt ?

Pod skrzydłami Świętych, z..........ŁAGIEWNIK ! (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pod skrzydłami Świętych, z..........ŁAGIEWNIK !

Napisał(a): ~Adam -

Msza Święta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach /z godz.10/ to zawsze szczególne przeżycie bycia w kościele, spotkanie z Panem Bogiem tym razem bez obostrzeń cowidowych razem z tłumem wiernych w tym szczególnie ludzi młodych, małżeństw z dziećmi w wózeczkach, czy osób pojedynczych zawsze skupionych w swym wnętrzu myśli i modlitwie.

Na zewnątrz piękna słoneczna pogoda, parking zapchany wozami, "dzwony nadziei" świecące słońcem, dziedziniec z którego widać wszystko wokół, a mam na myśli te dwa wzgórza z obiektami Sakralnymi: św. Faustyny i św. Karola Wojtyły.
Zasmucił nas głoszący Homilie kapłan mówiąc otwartym tekstem, że obecnie co trzecie Polskie małżeństwo młode się rozchodzi. No tak, to efekt fali idei lewactwa światowego. A Katolików być może jest mniej jak niegdyś, ale są nadal tłumy wpatrzone w Ołtarze, przed którymi każdy z NIch ma jakąś prośbę, a w sumie Nadzieję.

Ps. Nie zapomnieliśmy wstąpić do Kaplicy Wieczystej Adoracji /Rotunda/, gdzie w absolutnej ciszy wierni przeżywają po swojemu spotkanie ze Stwórcą Wszechświata Panem Bogiem, wiecznym ogniem, Monstrancją z Hostią. Amen.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.
INTERIA.PL

Re: Pod skrzydłami Świętych, z..........ŁAGIEWNIK !

Napisał(a): ~gość -

~Lojzyk Dla mnie to nuda i klepanie, wciąż tego samego. Bóg gdyby istniał, to by nie wytrzymał tego klepania. W kościele jest taka nuda, że idzie wytrzymać, żeby jeszcze jakaś fajna dupencja była, to jeszcze, by można patrzeć w jej wdzięki, ale takie nie zawracają sobie głowy kościołem.

Na linii LB Lojzyk Kraków itd.
Jesteś mięso nudny. Cały czas klepiesz to samo.

Reklama

Napisał(a): ~gość2 -

~gość
~Lojzyk Dla mnie to nuda i klepanie, wciąż tego samego. Bóg gdyby istniał, to by nie wytrzymał tego klepania. W kościele jest taka nuda, że idzie wytrzymać, żeby jeszcze jakaś fajna dupencja była, to jeszcze, by można patrzeć w jej wdzięki, ale takie nie zawracają sobie głowy kościołem.

/?/
Czy ty codziennie jadasz posiłki, czy też z nudów się nie posilasz?

~gość2
~gość

Mięso mnie brzydzi.
/?/

Reklama

Napisał(a): xyzt -

Pięknie to ~ Adamie napisałeś....

To wspaniałe miejsce.
Miejsce, gdzie kwitnie Boże Miłosierdzie.

My, katolicy wiemy o tym. Wiemy też o godzinie łask, kiedy to otwierają się ich strumienie...

Jak dobrze że można normalnie uczestniczyć teraz. To ważne.

Reklama

~gość2
~gość

/?/

JEZUS MIŁOSIERNY

Przenikasz wzrokiem

ludzkie sumienia

i wskazujesz zdroje

wypływające z głębokości

Twojego Miłosierdzia

biały promień

to woda

która dusze oczyszcza

czerwony promień

to krew

która życie im daje

prawicę wznosisz

jak kapłan

przy rozgrzeszeniu

- Jezu, ufam Tobie!

Autor: Don Adalberto

Napisał(a): ~ksionc -

Czy wyspowiadałeś się już Adamie ze złamania ósmego przykazania? Czy postanowiłeś poprawę, zadośćuczyniłeś poszkodowanej i odbyłeś pokutę?

Bo cały ten Twój katolicyzm bardzo hipokryzją podszyty. Ludzi możesz oszukać, ale przed Bogiem nic się nie ukryje.

~ksionc Czy wyspowiadałeś się już Adamie ze złamania ósmego przykazania? Czy postanowiłeś poprawę, zadośćuczyniłeś poszkodowanej i odbyłeś pokutę?

Bo cały ten Twój katolicyzm bardzo hipokryzją podszyty. Ludzi możesz oszukać, ale przed Bogiem nic się nie ukryje.
Odezwał się ten co belki we swoich gałkach ocznych nie widzi. Kłamstwo jest grzechem.

Napisał(a): ~Ojciec z nieba -

xyzt JEZUS MIŁOSIERNY

Przenikasz wzrokiem

ludzkie sumienia

i wskazujesz zdroje

wypływające z głębokości

Twojego Miłosierdzia

biały promień

to woda

która dusze oczyszcza

czerwony promień

to krew

która życie im daje

prawicę wznosisz

jak kapłan

przy rozgrzeszeniu

- Jezu, ufam Tobie!

Autor: Don Adalberto
To jest wiesz, ale faktycznie nikt na oczy nie widział Jezusa, ani nie sporządził portretu jego wyglądu. Malowane obrazy i wizerunki są wyobraźnią mityczną wiernych, podobnie jest z jego matka ziemską Maryją, zawsze dziewicą (Rydzyk znawca dziewidzctwa). Ludzkość uprawia idolatrię czyli bałwochwalstwo.,, Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną". Podobnie jest ze świętymi, albowiem święty jest bóg, zaś każdy człowiek jest grzeszny i nie może równać się świętością z Bogiem. Pastuch nie jest równy świni, to taki przykład oparty na przenośni dla ludzi prostych.

Napisał(a): ~bóg -

~gość
~ksionc Czy wyspowiadałeś się już Adamie ze złamania ósmego przykazania? Czy postanowiłeś poprawę, zadośćuczyniłeś poszkodowanej i odbyłeś pokutę?

Odezwał się ten co belki we swoich gałkach ocznych nie widzi. Kłamstwo jest grzechem.
https://youtu(...)sI-WMYE

http://www.parafiabobola.pl/node/6244
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pod skrzydłami Świętych, z..........ŁAGIEWNIK !