8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń300
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
8 ppt ?

podbite oko - co zrobić? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

podbite oko - co zrobić?

Napisał(a): ~gość -

Macie jakieś sprawdzone sposoby na podbite oko? Chcę doprowadzić się do stanu funkcjonowania publicznego. Sytuacja jest dość nietypowa. Byliśmy ostatnio przejść się ze znajomymi. Cała ekipa - śmiechy i chichy. Akurat chodnik był dość mocno oblodzony. Zaczęliśmy się ślizgać. Wtedy kolega, który był tuż obok wywinął orła. Nie wiem jak to zrobił, ale wyszło tak, że lecąc swoim traperem podbił mi oko. Myślałam, że wszystko będzie ok, ale minęło już parę dni, a ja mam prawdziwe limo. Nie dość, że jestem dziewczyną to jeszcze mam podbite oko! Rodzice jak mnie zobaczyli to myśleli, że ktoś mnie napadł! Kolega bardzo się przejął. Codziennie do mnie dzwoni. Wiem, że to nie jego wina. To był wypadek, ale jak mam teraz pokazać się na mieście. Boję się, że mi to nie zejdzie lub że zostanie jakiś trwały ślad. Nigdy wcześniej nie miałam podbitego oka. Poradźcie co zrobić? Powinnam iść do lekarza? Nie boli mnie już jakoś bardzo, ale wygląda fatalnie.
INTERIA.PL

Re: podbite oko - co zrobić?

Napisał(a): ~wolka -

Jest trochę domowych sposobów na podbite oko, ale jeśli to nie jest świeża sprawa to nie wiem czy uda CI się złagodzić objawy. Teraz tylko pytanie czy nie masz jakiś poważniejszych uszkodzeń, które trzeba skonsultować z lekarzem. Pocieszające, że Cię nie boli..

Napisał(a): ~qqqq -

Może lepiej idź do lekarza. Przede wszystkim rób okłady i niestety w takim przypadku potrzeba czasu, żeby opuchlizna zeszła.. Nic nie poradzisz.. weź wolne w pracy czy na uczelni żeby nie robić sensacji, a kolegę wyślij co najwyżej po czekoladki do sklepu ;)

Napisał(a): ~podek -

No jak już wyskoczył krwiak to wiele się nie poradzi. Najlepiej jest zaraz po uderzeniu przyłożyć coś zimnego, żeby nie napuchło. Pamiętam jak mój dziadek podbił sobie oko bo w czasie porządków uderzył się w szafkę. Strasznie to wyglądało i długo mu ten siniak schodził z twarzy...

Napisał(a): rukola -

Słyszałam, że jeśli chodzi o podbite oko to istotne są pierwsze minuty zaraz po fakcie. Zimny okład, żeby zmniejszyć opuchliznę. Następni jakąś dobę po fakcie przydałby się jakiś produkt z heparyną, który przyspieszy wchłanianie krwiaka. Ważne, żeby nie robić tego zaraz po urazie, bo tylko pogorszymy sprawę. A jeśli tylko odczuwasz bardzo silny ból lub masz kłopoty z widzeniem to szybko do lekarza. Dobrze Ci radzę
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sposob na podbite oko
  • aposoby pobite oko
Do góry strony: podbite oko - co zrobić?