65
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +0
65 ppt ?

Podobają wam się młode kobiety? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Podobają wam się młode kobiety?

Napisał(a): Gość -

Niesamowicie pociągają mnie starsi mężczyźni, mniej więcej w wieku 28-45, którzy są oczywiście zadbani, ale nie przesadnie. Mięsień piwny wielkości brzucha ciążowego kompletnie odpada, ale to samo tyczy się chudzinek. I mają coś ciekawego do powiedzenia - bardzo imponują mi inteligentni i mądrzy życiowo mężczyźni, coś na zasadzie Mistrz i Małgorzata. Ale jestem ciekawa czy was interesują młode kobiety? Mam 18 lat, kobiece krągłości, jestem zadbana. Nie oczekiwałabym jakiegoś poważnego związku, nie w głowie mi dzieci i małżeństwo, ale facet na jedną noc też raczej nie bardzo. To nie jest żaden anons. Jestem ciekawa czy po prostu na was takie "młódki" działają?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Podobają wam się młode kobiety?

Napisał(a): gość -

Gdyby się nie podobały, to byłoby niefizjologiczne i nie byłoby tylu plotek w internecie o starszych panach i młodych panienkach.
Należy podziwiać piękno, mile się wspomina młodość.
Pytanie, co facet zrobi z tą wiedzą.
Szczęśliwym można być tylko z człowiekiem, którego się kocha i ma się wspólne cele. Wiek nie ma tu żadnego znaczenia. Ważne, że nie chcesz rozbijać związków. Życzę odnalezienia Mężczyzny Twojego Życia i nie ważne ile będzie miał lat - bądźcie szczęśliwi.

Faceci przede wszystkim lubią ładne i zadbane kobiety. Wiek ma znaczenie drugorzędne. Oczywiście przy dwóch równie pięknych kobietach wybieramy zazwyczaj ta młodszą. Ten mit bierze się głównie stąd, że brakuje zadbanych kobiet po 30-ce. Więc przerzucamy się na młodsze, bo tam ładnych jeszcze aż tak nie brakuje :)

piszesz, że lubisz mądrych, dojrzałych to znaczy, że wiedzą czego chcą w życiu
i są na tyle dojrzali, żeby z takimi niedojrzałymi kobietami się nie zadawać!
wiadomo, jesteś młoda chcesz coś przeżyć, ale takich dziewczyn o dziwo jest teraz coraz więcej
co się z wami młodzi porobiło, dosłownie sami nie wiecie czego chcecie...
kochani, gdzie zasady, wartości, cele życiowe, żyjecie dniem dzisiejszym nie myśląc co będzie dalej... robicie sobie sami krzywdę...
nie rozumiem Ciebie chcesz faceta do łóżka, starszy to znaczy ma forsę, chcesz opiekuna(tatę),
ma imponować że ma większe doświadczenie niż Ty, ma Cię uczyć jak żyć, czy ma Cię wychować tak jak jemu pasuje... co Ty oczekujesz tak naprawdę od takiego związku?
skrzywdził Cię ktoś, czy chcesz aby Cię skrzywdzono?

Wiadomo, że młode kobiety zawsze będą pociągać facetów to jest naturalne...
ciekawe co zrobisz jak będziesz po czterdziestce, bo teraz wkraczasz dopiero w dorosłe życie

jak będziesz miała 45 lat ,to co będziesz chciała faceta co ma 80, czy 18 lat?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mezczyznom podobaja sie mlode
Do góry strony: Podobają wam się młode kobiety?