37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +95
37 ppt ?

PODOBNO TVP PIS MA NAGRAĆ FILM O MURARZACH PEDOFILACH (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PODOBNO TVP PIS MA NAGRAĆ FILM O MURARZACH PEDOFILACH

Napisał(a): FonForman -

Murarze i budowlańcy stanowią duże zagrożenie w edukacji młodzieży. Uczą dzieci i prowadzą do Boga.

Apeluję do TVP Kurskiego koniecznie trzeba nakręcić film o pedofilii w budownictwie, przecież pełno kręci się dzieci po budowach.

Podobnie jest z celebrytami, przecież uczą codziennie wasze dzieci i dlatego pedofilia wśród celebrytów jest dla dzieci niebezpieczna.

Koniecznie mówcie, że filmy o księżach biskupach to oszczerstwo. Na tym polega manipulacja w TVP PIS. Żenada! Pedofilia wśród celebrytów nie ma nic wspólnego z pedofilią w kościele. Cała armia kleru ukrywa i manipuluje, by obronić swoich uciech cielesnych w życiu doczesnym. Amen.
INTERIA.PL

Reklama

Re: PODOBNO TVP PIS MA NAGRAĆ FILM O MURARZACH PEDOFILACH

Napisał(a): ~wawa -

~IQ wysokie
Valdemar Śmieszy cię przemysł pedofilski w Polsce?https://forum(...)3484651
To ciebie bardziej martwi murarz pedofil niż ksiądz pedofil? Jak zbrojaż betaniarz przestanie gwałcić dzieci to klecha też przestanie, bo mnie wychodzi że powinno być na odwrót
Ja widzę inny jeszcze oroblem ro ukrywanie przestępstw. Kierownik budiwy posądzanego murarza nie przenosi na innąbudowę a zgłasza prokuraturze. Biskup zakazuje zgłaszać i wpuszcza zboka do innej parafii

Reklama

Napisał(a): gość -

Dla mnie nie jest ważne czy pedofilem jest murarz czy ksiądz.Zbok to zbok ale czyuje obrzydzenie do osób które bronią pedofili.W filmie Sekielskiego jest wszystko udokumentowane A w filmie TVP same oszczerstwa i kalumnie.Druga sprawa to w filmie Sekielskiego to księża przychodzą do dzieci i molestuja je,w TVKura jest tak że zdemoralizowane małolaty same podstawiaja się w celach zarobkowych....Polecam film "Galerianki" tam też występuje to zjawisko.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~Power][cytat][/cytat
~gość Do fonfurmana: nieudaczniku z epoki kamienia łupanego z batem - czy nie rozumiesz tego zła w zatoce sztuki pedofilii??...
Wiem kim jesteś dlaczego kobieto nie piszesz z nicku.
gów.no wiesz wylogowany bucu

Napisał(a): ~w-wiak -

~Power][cytat][/cytat
~gość Do fonfurmana: nieudaczniku z epoki kamienia łupanego z batem - czy nie rozumiesz tego zła w zatoce sztuki pedofilii??...
Wiem kim jesteś dlaczego kobieto nie piszesz z nicku.
Furman, mogę ci walnąć z grzywki!...
« Wróć do tematów
Do góry strony: PODOBNO TVP PIS MA NAGRAĆ FILM O MURARZACH PEDOFILACH