9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-2
9 ppt ?

Podps elektroniczny zgodny z ustawą (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Podps elektroniczny zgodny z ustawą

Napisał(a): Blandare51 -

Mam od dawna i korzystam od dawna.... Niestety w innym kraju... Wiem, że i w Polsce wielu ma, ale zielonego pojęcia nie mam jak działa... Tam b. prosto - wszystko, ale to wszystko załatwiam przez internet - przy pomocy karty z tzw. ID elektronicznego...... (wydają to banki)

Reklama

Napisał(a): panek344 -

My również w firmie korzystamy od dłuzszego czasu ( konkretnie z podpisu eurocert: https://www.e(...)ert.pl/ ).

Obsługa faktycznie jest banalnie prosta, można za jego pomoca załatwić wiele spraw bez wychodzenia z biura. Poza tym taki podpis jest bezpieczniejszy bo go nie podrobisz a podpis tradycyjny już o wiele łatwiej jest niestety podrobić.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Blandare51 Zapłacić? Poważnie? Ja tam nic nie płaciłem... a dostałem jeszcze czytnik kart bezprzewodowy do telefonu i komputera....
to zapłaciłeś w innej formie, np promocji. Podpis darmowy nie jest. Chyba, że w cywilizowanych państwach.

Napisał(a): ~tomekk -

Szybko załatwili mi podpis elektroniczny w Netvet. Przedstawiciel firmy przyjechał do mnie do biura, zainstalował, wdrożył, wytłumaczył co i jak, nie trwało to wszystko jakoś super długo. Dobra cena za zestaw, wygodny token, korzysta się świetnie.

Reklama

Napisał(a): ~betaa -

Zlecałem konfigurację podpisu elektronicznego na trzech najważniejszych stanowiskach w firmie przezhttps://netve(...)oniczny i instalacja pełna doszła, mini szkolenie, uruchomienie wszystkiego. Do tej pory czytnik działa. Bardzo dobra jakość ogólnie oprogramowania, całej współpracy. Pomoc zdalna w każdej chwili dostępna i tanie odnowienie. Nie wiem, co jeszcze mógłbym dodać. We Wrocławiu działają, dojazd bezpłatny i konsultacje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Podps elektroniczny zgodny z ustawą