29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń227
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
29 ppt ?

podróż poślubna (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: podróż poślubna

Napisał(a): Gość -

Zastanawiając się nad wyjazdem/wakacjami szukacie raczej gotowych ofert? W zasadzie nigdy nie byłam na zorganizowanej wycieczce, zawsze wszystko samodzielnie załatwialiśmy. Wyczekujemy jakiś dobrym promocji na tanie loty, śledzimy portale takie jak tanie-latanie, które agregują różne promocje, kupujemy, planujemy i w świat. Myślę, że w ten sposób wakacje wychodzą taniej....
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Gdzie byliście/wybieracie się w podróż poślubną? Ja generalnie uważam, że skoro ślub jest wydarzeniem wyjątkowym, bo rozpoczyna oficjalnie wspólne życie, to warto je zacząć z rozmachem. Mieliśmy odłożonych trochę pieniędzy na ten cel, dodaliśmy trochę z puli dostanej na ślubie. Polecieliśmy na riwierę turecką z biurem BonVoyage.pl, które poleciło nam ofertę najlepiej odpowiadającą naszym finansom. Mieliśmy świetny czterogwiazdkowy hotel. Luksusowe i komfortowe warunki. To był prawdziwy raj. Wróciliśmy z pięknym wspomnieniem. Gorąco polecam zainwestować w podróż poślubną.
My lecieliśmy z Set Travel. Mogę szczerze polecić, na poczatku mielismy obawy ale wszystko bardzo fajnie poszło i bez problemu wszystko załatwiliśmy:) My bylismy w Egipcie z nimi a znajomi na Teneryfie. Świetnie dobrali hotel dla nas:) rewelka poprostu:) znajomi leca tez z nimi w lipcu na podroz poslubna;) Wszystko zalatwilismy praktycznie przez internet:) swietny kontakt z nimi byl nie tak jak inne biura np traveligo itd. To co chcielismy to sie dowiedzielismy i juz:) dla zainteresowanych podaje namiar www.settravel.com.pl pozdrawiam ich gorąco i dziękuje za wspaniały wyjazd:) napewno jeszcze z nimi polece:)

Reklama

Najchętniej wybrałabym się z ukochanym gdzieś daleko poza nasz kontynent, na przykład na Dominikanę, czy do Meksyku. Póki co planuje ślub w przyszłym roku, ale już teraz rozglądamy się za miejscem docelowym naszej podróży poślubnej. Chcielibyśmy, żeby to było wyjątkowe i niepowtarzalne przeżycie na całe dalsze wspólne życie,

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

my byliśmy na Węgrzech, w niewielkiej miejscowości niedaleko Budapesztu - pięknie było. nie był to kurort nadmorski z piętnastoma basenami, ale okolica cudna i jak na podróż poślubną było gorąco :)) miałam "zapas" bielizny, prezent na panieński, dodatki, wszystko to zabrałam ze sobą... mąż był zachwycony, np, tym:http://hotlad(...)te.html :))

Ja chyba postawiłabym na Polskę. W sumie byliśmy już razem i w Grecji i w Turcji. Wszystkie te wyjazdy do ciepłych krajów są strasznie oklepane. Koleżanka podrzuciła nam pomysł żebyśmy po ślubie wybrali się do SPA. Będziemy mogli zadbać o siebie. I tak przeglądając oferty natknęłam się na niezwykle kameralne ale i urokliwe miejsce- Hotel Głęboczek. Jak przeczytałam że mają tam m.in kąpiel w winie dla dwojga to po prostu oszalałam!!!

A ja na pewno nie pojade z mężem (przyszlym :)) na nic zorganizowanego, tylko sami sobie wszystko zorganizujemy, spontanicznie, na żywioł!
Tak jest najlepiej, "wsiąść do pociagu bylejakiego"... przynajmniej dopóki nie ma się dzieci :)
Po co dawać zarobić biurom podrózy?
« Wróć do tematów
Do góry strony: podróż poślubna