Podróż z pupilem (38)

Podróż z pupilem

Temat dotyczy artykułu: Podróż z pupilem

Coraz częściej ruszając w podróż ludzie decydują się zabrać ze sobą swojego czworonoga. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że nieodpowiednie podejście do podróżowania samochodem z pupilem może być niebezpieczne. W jaki sposób przygotować siebie i zwierzę do wyjazdu?

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Syzyf -

Mamy huskiego i to mały pies wcale nie jest ale w domu go nie zostawiamy bo nie mamy z kim. Jak wyjeżdżamy to ładujemy go do bagażnika. Podrózujemy peugotem 5008 i to nie problem złożyć 3 rząd siedzeń żeby Peter miał dużo miejsca z tyłu. Na szczęście lubi jeździć autem i nie szaleje podczas jazdy.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): kierowca -

Pies nie ma prawa wsiadać do samochodu. Może cię najwyżej zaprosić do radiowozu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Lol -

Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami psiaka ze schroniska, wystarczy otworzyć bagażnik i już siedzi uwielbia jazdę samochodem, jest dużym psem więc opcja bagażnika jest jedyną zresztą tylko tam chce jeździć,częste przerwy to oczywiście podstawa podczas długiej trasy , był z nami w górach i podróż odbyła się bez niespodzianek a potem szczęśliwy biegał po górskich potokach.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): janek -

Przed jazdą z psem obalam pół litra, żeby wyluzować, psu daję dwa browary. Psa sadzam na siedzeniu obok kierowcy. Jedziemy, cieszymy się jazdą, czasem puścimy pawia na przednią szybę. Lubię wycieczki z psem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): W -

"Nawet najmniejsze zwierzę posiada swoją masę, która w momencie gwałtownego hamowania, uderzenia, wzrasta wielokrotnie" - hmmm... Jakaś nowa fizyka?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Kynolog -

Smutne jak artykuły pisze ktoś kto psa widział chyba w książce z obrazkami. Jaki stres u psa ? Wystarczy kilka razy jechać na dłuższy przyjemny spacer z psem autem a później tak jak u wszystkich moich psów chcą wskakiwać do każdego otwartego auta.
Odpowiedzi (3)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): gosc -

mój owczarek jazde samochodem uwielbia ale jest agrwsywny gdy zobaczy kury KACZKI szczgólnie KACZORY JAK JE rozpoznaje cikawe
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): P. -

Musisz uważać aby nie zmienił gustów i cię nie olał zamiast tego co tak uwielbiasz...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): marek -

NA zamieszczonym zdjęciu typowy pisowski owczarek obronny
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz