610
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi528
  • Ocen na +157
610 ppt ?

Podróże małe i duże, czyli wszystko to, co przywozimy z wojaży naszych :) (529)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Podróże małe i duże, czyli wszystko to, co przywozimy z wojaży naszych :)

Napisał(a): Blandare51 -

WednesdayTEN Dwa miesiące minęły (i kilka dni)... jak ten czas bieży :O

Miały być czeskie Karkonosze, no to będą ;)

Zdjęcie
I cyk! Znowu przedstawiam Obří Důl ;)
Za pare dni jade do Pragi to i ja cos wkleje z tej wyprawy.....
INTERIA.PL

Napisał(a): WednesdayTEN -

Kozí hřbet... Kilka/naście fotek (znowu :P)

Jest to stromy grzbiet (o charakterze grani) zbudowany z gnejsu i kwarcytu. Jego najwyższym punktem jest szczyt Krakonoš o wysokości 1422 metrów...

...a poniżej północnego zbocza (w kierunku NW) znajduje się Bouda u Bílého Labe gdzie jedliśmy chyba najlepszą i najbardziej czosnkową zupę czosnkową :D
Załączniki:

Napisał(a): WednesdayTEN -

Blandare51 Za pare dni jade do Pragi to i ja cos wkleje z tej wyprawy.....
Z kolei my za jakieś 3 tygodnie i kilka dni wpadniemy do Wiednia... zdjęcia z tej wyprawy może za 2 lata się pojawią - patrząc na moje tempo zamieszczania materiałów :P

Reklama

WednesdayTEN
Z kolei my za jakieś 3 tygodnie i kilka dni wpadniemy do Wiednia... zdjęcia z tej wyprawy może za 2 lata się pojawią - patrząc na moje tempo zamieszczania materiałów :P
To chyba bede pierwszy. Bo do Wiednia jade po Pradze.... Co prawda wpadne tam na bardzo krotko, ale na fotki czasu starczy.....

Blandare51
WednesdayTEN
To chyba bede pierwszy. Bo do Wiednia jade po Pradze.... Co prawda wpadne tam na bardzo krotko, ale na fotki czasu starczy.....
...hm... korekta: nie starczy, a wystarczy.....chyba poprawnie (to ja wchodze w starczy wiek.....)

Reklama

WednesdayTEN
...nnnnno to bedzie w polowie kadencji nowej wladzy..... (to nie wkret polityczny!).... tak dla porownania czasookresu.....

Reklama

A to juz Praga. Pogoda nie byla najlepsza. Padalo. Zwiedzalem z okien autobusow. Jest specjalna linia, a wlasciwie trzy (czerwona, niebieska, fioletowa), ktora jest wyposazona w automatycznego przewodnika (wielojezycznego, po polsku tez). Trasy autobusow sa tak skonstruowane by pokazac Prage z kazdej strony....

Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Podróże małe i duże, czyli wszystko to, co przywozimy z wojaży naszych :)