15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Podróżowanie (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Podróżowanie

Napisał(a): Gość -

Witajcie!!

Mam problem i chciałam zasięgnąć Waszej porady.
Od niedawna zaczełam podróżować po europie ponieważ jest to moją pasją:) Poznawanie nowych miejsc i ciekazych zakątków naszego pięknego kontynentu ale...
no właśnie ale o ile podróże samochodem jakoś daje sie znieść to tych autokarowych nie mogę!!

Strasznie źle się podczas nich czuje:(

co robić??
INTERIA.PL

Re: Podróżowanie

Hej. Chciałam zasięgnąć rady forumowiczów o najskuteczniejszym leku na chorobę lokomocyjną. Wybieram się z chłopakiem na wakacje w góry, mamy 500km do przejechanie, co nie brzmi dla mnie zbyt wesoło. Ostatnie posty mówią o aviomarinie, czy on na prawdę jest skuteczny?

Ja nie cierpię dzięki Bogu na tę chorobę, ale mój chłopak niestety tak, więc trochę już o tym słyszałam ;) Michał bierze aviomarin i muszę szczerze powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z niego. A TY brałaś już wcześniej jakieś leki? Czy dopiero masz zamiar zacząć?

Aviomarin to najgorszy lek na chorobe lokomocyjną jaki znam, jest skład jest chemiczny i powoduje senność i ospałość w czasie podróży. JA proponuję LOKOMOTIV który jest ziołowy-imbirowy i nie powoduje w/w skutków ubocznych.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Podróżowanie