Odpowiadasz na:
Podwyżka 500 plus? Grozi nam kryzys demograficzny

uni
Temat dodał(a):
uni -
Od 2016 roku Prawo i Sprawiedliwość prowadzi program "Rodzina 500 plus", który ma na celu zachęcenie Polki do rodzenia dzieci. Jednak w Polsce cały czas rodzi się coraz mniej dzieci i umiera coraz więcej osób z tego powodu grozi nam kryzys demograficzny. Prezes PiS Jarosław Kaczyński jest wściekły na Polki, że mimo pomocy nie rodzą więcej dzieci.W związku z tym Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje waloryzację świadczenia 500+. Pierwszy etap waloryzacji miałby odbyć się w 2023 roku, czyli przed wyborami parlamentarnymi.W Wyborczej możemy przeczytać, że świadczenie będzie prawdopodobnie podwyższane o wskaźnik inflacji. Drugim pomysłem jest podwyższenie świadczenia co roku o stałą kwotę.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Podwyżka 500 plus? Grozi nam kryzys demograficzny

Napisał(a): gość -

Głupi potrafi tak rządzić ,tylko że głupi może się zatrzymać ,ale debile idą do końca aż sięgną drugiego dna bo jedno dno już osiągnęli ,mam nadzieję że pójdą niektórzy do pierdla

Re: Podwyżka 500 plus? Grozi nam kryzys demograficzny

Napisał(a): ~gość -

Kaczyński jest stary, niereformowalny,niech wpuści arabów będzie przyrost,

Reklama

Re: Podwyżka 500 plus? Grozi nam kryzys demograficzny

Napisał(a): Tatarata -

Tylko, że u nas w Polsce to nie jest praca, a zapie.dol za niewielkie pieniądze. Szefowie korporacji u nas w regionie niby się nie lubią, a dogadują się potajemnie co do stawek i cisną tak, żeby im starczyło na 500 lat. Ludzie nie są głupi i mają już dość manipulacji ze strony szefostwa i ichniego wciskania kitu, niby poklepywania po ramieniu.
Co się dziwić, że jak dają to biorą.

Re: Podwyżka 500 plus? Grozi nam kryzys demograficzny

Napisał(a): ~krajer -

Tyci ulu, fajnie się rządzi cudzymi pieniędzmi... dla emerytów i rencistów nie ma, ale dla rydzyka i patologii a owszem! Z całym "szacunkiem" Covidu ci życzę!

Reklama