5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń34
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

podziękowanie dla rodziców (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: podziękowanie dla rodziców

Napisał(a): ~aaaaaa -

są rożne sposoby statuetki oscara, koszulki z napisem super rodzice, kosze ze smakołykami, flakony i inne ni potrzebne rzeczy, ostatnio spotkałam się ze młodzi wręczali portret rodziców z małych wspólnych zdjęć (przykro mi nie znam poprawnej nazwy) może coś takiego ?? Znacie waszych rodziców najlepiej na świecie sami napewno dobierzecie odpowiedni prezent :) pozdrawiam i życzę dużo szczęścia

Reklama

Napisał(a): Gość -

Jeżeli chcesz żeby podziękowanie dla rodziców było piękne i wzruszające, mów to co myślisz i co czujesz. Podziękowanie dla rodziców to magiczny moment, aż sama mam łezki w oczach ze wzruszenia. Po prostu pomyśl za co chcesz im podziękować, co powinni wiedzieć, pobaw się trochę w poetę :) I niech te podziękowania dla rodziców będą takie,jakby tylko oni mieli to usłyszeć i nikt więcej :) wtedy będzie to bardzo osobiste a przez to na pewno wzruszające.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Większość dziewczyn ma tu rację. Podziękowanie dla rodziców to indywidualna sprawa i bardzo ważny moment. Kosz prezentów to takie... oficjalne i jakby odwalanie fuszerki aby mieć z głowy. Podziękować rodzicom słodyczami i kawą? :) serio? :) ja uważam, że większość rodziców zasługuje na podziękowania w formie pięknej przemowy, w której nie tylko się dziękuje, ale mówi się co się czuje i co się docenia. Podziękowania dla rodziców powinny płynąc prosto z serca
« Wróć do tematów
Do góry strony: podziękowanie dla rodziców