Pogotowie dla porzuconych kobiet (57)

Pogotowie dla porzuconych kobiet

Temat dotyczy artykułu: Pogotowie dla porzuconych kobiet

Narodziny dziecka działają jak najlepszy psycholog, który rozwiązuje wiele problemów w skłóconych rodzinach - mówi siostra Dominika, która od sześciu lat kieruje Domem Samotnej Matki w Rzeszowie. - U nas cały czas jest Nazaret - dodaje.

Komentarze (57)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Natalie and Tosh -

Moja córka ma 11 lat i jest jedą z tych 56 dzieci,a ja jestem tą jedną która wzięła ślub koscielny .Wdzieczna do końca życia za wszystko co dla mnie zrobiła i mojej córeczki s.Dominika.Natalia
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Krzysiek. -

A co się dzieje z matkami po urodzeniu dziecka. Jak dlugo tam mogą być ? Z czego żyją ? Gdzie mieszkają ?
Krzysiek.
Odpowiedź (0)

dzieci i gwałt

Napisał(a): ~Nieznajoma -

Nie kazda rozkładała nogi ja zostałam zgwałcona i mam dziecko zapamietam ten dzien do konca zycia ale za moje dziecko oddałabym zycie kocham go bezgranicznie dałam rady bez niczyjej pomocy ijestem z tego dumna
Odpowiedzi (6)

brak odpowiedzialności

Napisał(a): ~* -

-wystarczyło pomysleć o antykoncepcji i nie zachodzić w ciażęz byle kim tylko rozsądnie zaplanować swoją przyszłość
Odpowiedzi (1)

zamiast wyrzucać brak antykoncepcji i lekkomyślnoś

Napisał(a): ~IRANIA -

Cieszmy sie, ze są miejsca, które pozwalają wyjść na prostą.Oby każda znalazła własny dom, pracę i tego jedynego a odpowiedzalnego
Odpowiedź (0)

Bóg stworzył kobietę tak, że łatwo ją zgwałcić

Napisał(a): ~manjaa -

i na dodatek skutek zostaje w JEJ brzuchu. Mężczyznę zaś tak, że nie ma hormonów ojcowskich, sam musi do tego dojrzeć. Dlatego nie ma domów dla samotnych ojców.
Odpowiedź (0)

Nie znam szczegółów. Ale odnoszę wrażenie

Napisał(a): ~rys -

Że siostra z góry założyła że ten zły to on. Skąd ma tą pewność czy to może tylko nabyte przez lata w większości zupełnie słuszna niechęć. Ale czy słuszna jest zasada że lepiej stu niewinnych jak jednego winnego czy coś tak może odwrotnie?
Odpowiedź (0)

Nikt im się bzykać nie kazał

Napisał(a): ~contras -

Tak wybrały i niech teraz nie płaczą.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~kasia27 -

Do domu samotnej matki wcale sie tak łatwo nie można dostac moja koleżanka gdy zaszła w ciąze jej chłopak ja wyżucił do domu rodzinnego nie mogła isc bo jej tata nadużywła alkoholu i był bardzo agresywny wiec tułała sie po koleżankach teraz mieszka z ojcem pijakiem i razem pija
Odpowiedzi (4)

taaa, ale co dalej?

Napisał(a): ~wiki -

Wszystko pięknie, ale calego życia tam nie spędzą. Nie spędzą też chyba iluś lat, aż dzieciaka dadzą do jakiegoś żłobka i pójdą na to dziecko zarabia.... A tak na marginiesie, wolałabym aborcję niż codzienny różaniec
Odpowiedzi (4)
Dodaj komentarz