2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń138 tys.
  • Odpowiedzi519
  • Ocen na +599
2 tys. ppt ?

Pogrzeb w Czechach nie do pomyślenia w Polsce (520)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pogrzeb w Czechach nie do pomyślenia w Polsce

Napisał(a): ~wojciech -

~gość oglądałam kiedys dokument o pochówku w Czechach. coś strasznego. Czesi w ogóle nie szanuja ciał zmarłych. Ja rozumiem ateizm i że nie wierzy się w życie pozagrobowe, ale nie przesadzajmy... ludzie nie mają czasu żeby odebrać prochy swoich rodziców albo zakopuja je w ogródku...
Milo miec bliskich w ogrodku!!!!!!!!

Reklama

gość Wszędzie dla Polaka jest dobrze tylko nie w Polsce. Wszędzie dla Polaka jest cywilizacja tylko nie w Polsce. Czytam was Polacy i jedna myśl mi przychodzi nie ma na świecie takiego narodu,Który tyle narzeka i jest niezadowolony. Polacy wam czegoś zabronić to uważacie to za zacofanie i brak cywilizacji, a wystarczy zezwolić na to to zaczynacie na to narzekać. Bardzo dziwny naród, a podobno bardzo cywilizowany, wyzwolony i bardzo tolerancyjny.
Hahaha
Tylko elita jest swietna w Polsce a reszta to niziny spoleczne. W polityce w Polsce podobnie.

~aaa
~jom Mają i czas i pieniądze tylko brak elementarnej kultury u pepików... dobrze że ich ciągniemy do cywilizacji bo tam syf kiła i mogiła...[b][/b]
Mogil to u was w Polsce dostatek a syfu otwierania ich to wasza tradycja , my sie w grobach nie babramy jak wy ,u nas ziemia jest bardzo cenna zeby na niej powstawaly betonowe miasta umarlych
Masz racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~MłotemHołotę -

I słusznie - umarłemu te fitum-fatum jest tak potrzebne jak gejowi żona a żywym forsa zawsze się przyda, nikomu się nie przelewa więc zmarli za życia już powinni żywym wybaczyć że wraz z nimi nie zakopią do ziemi wcale pokaźnego majątku, jak patafianie z Brzezin gdzie pochówek made in Krk kosztuje i 12 tysięcy...a cwaniakom windującym ceny garnka na popiół - na pohybel!!

Napisał(a): ~Rolnik -

~Hela Co kraj to obyczaj,dla Czechów w odróżnieniu od Polaków "nie do pomyślenia" jest chodzenie na msze do kościoła. Tam to norma.
Moje bydełko,ani moje wieprze też nie myślą o kościele!Czego więc spodziewać się po czerwonych małpach?Ewolucja nie doprowadziła do rozwoju mózgów zwierząt.Nie można więc od nich wymagać logicznego myślenia o pochodzeniu gatunku!A wystarczy,że zwrócimy uwagę na to jak skomplikowany i uporządkowany jest świat,by stwierdzić,że nie powstał z haosu!

Napisał(a): ~gość -

U nas za to jest zwyczaj postawienia pomnika przypominającego mauzoleum, rodzina musi się pokazać jak bardzo kocha truchło które za życia miało się w d...ie.
1 listopada to istne szaleństwo i pokazówa za to cały rok grobowiec zarośnięty chwastami
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pogrzeb w Czechach nie do pomyślenia w Polsce