2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń138 tys.
  • Odpowiedzi519
  • Ocen na +599
2 tys. ppt ?

Pogrzeb w Czechach nie do pomyślenia w Polsce (520)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pogrzeb w Czechach nie do pomyślenia w Polsce

Napisał(a): ~icc -

~bla wiekrzych bzdur to nawet pis by nie wymyslil, poniewaz mieszkam w Czechach od wielu lat cos juz na ten temat wiem, krematoria oczywiscie , to jest tu normalne oprocz tego przy krematoriach sa specjalne laczki gdzie jak ktos chce moze rozsypac prochy swoich bliskich a napewno nie maja tam wstepu psy, do tego urne mozna zlozyc na cmentarzu gdzie groby nie a wielkie , a miejsca malo wiec na urny wystarczy , kolumbaria na kazdym cmentarzu a do tego mozna rozsypac prochy bliskich na prywatnych posesjaj w odpowiedniej odleglosc od budynkow mieszkalnych, jesli ktos ma zyczenie byc pochowanym normalnie w calosci to tez jest praktykowane, a tez jesli ktos chce mozna urny miec w domu, wiec po co niby wyrzucac ?? ludzie zastanowcie sie , kto to takie bzdety pisze.....
Piszą to niby chrześcijanie, najlepsi z najlepszych.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~komiks -

~ws1
~bla wiekrzych bzdur to nawet pis by nie wymyslil, poniewaz mieszkam w Czechach od wielu lat cos juz na ten temat wiem, krematoria oczywiscie , to jest tu normalne oprocz tego przy krematoriach sa specjalne laczki gdzie jak ktos chce moze rozsypac prochy swoich bliskich a napewno nie maja tam wstepu psy, do tego urne mozna zlozyc na cmentarzu gdzie groby nie a wielkie , a miejsca malo wiec na urny wystarczy , kolumbaria na kazdym cmentarzu a do tego mozna rozsypac prochy bliskich na prywatnych posesjaj w odpowiedniej odleglosc od budynkow mieszkalnych, jesli ktos ma zyczenie byc pochowanym normalnie w calosci to tez jest praktykowane, a tez jesli ktos chce mozna urny miec w domu, wiec po co niby wyrzucac ?? lud
zie zastanowcie sie , kto to takie bzdety pisze.....
A to za specjalne laczki?
Nie "laczki" tylko "łączki".Gościu pisze w Czechach i nie ma naszej klawiatury.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Po pierwsze to nie chrześcijanie robią biznes na pogrzebie tylko ateiści. Chrześcijanie wierzą w duszę a ciało mają pogrzebać godnie. to cwaniacy robią milionowe grobowce, wożą trumny limuzynami lub wytrawnymi karetami a lud patrzy i glupieje. Gdzie tu logika ????

Napisał(a): Asero -

Zobacz jak organizują pogrzeb bracia mnisi, siostry klaryski, wierzące osoby. Spokojnie i godnie w asyście kapłana. A niewierzący wydzielają:

- limuzyna do grobu
- telefon do grobu
- konsola do grobu

Więc zanim zaczniecie nękać chrześcijan że mają w tym biznes,uderzcie się w pierś ;)

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gość
~gość
~gość Jak dla mnie nie ma w tym nic złego.
brak słow.... pogrzeb w Czechach a raczej jego brak.... to totalne obdarcie zmarłego z godności
po co komu grób? zmarły juz nie wie co sie z nim dzieje.
Zapewne wiesz kto w Polsce ma kolosalne zyski z grobów.Jeśli nie wiesz to pooglądaj sobie serial Ranczo.Sądzę,że odpowiesz sobie sam.

Napisał(a): ~Alice -

Oj tam, oj tam...
Pamiętam jak byłem mloda po wojnie ( a nie było żadnych komórek) to sąsiedzi dostali paczke z Ameryki ( w tamtych czasach rodziny zza Oceanu przysyłali rodzinom a to pieprz,a a to kawe a to inne delicje. W paczce był pojemnik z jakimś proszkiem. Pomyśleli, że to jakaś przyprawa w ładnym opakowaniu i dawaj do zupy, żeby lepiej smakowało..
Po kilkunastu dniach przychodzi z Ameryki list i piszą, że zmarł wuja Władek i jego prochy wysłali im do Polski.....
I tym sposobem połowe prochów wuja rodzina zjadła...

Napisał(a): Pankracy -

Hahaha gość pisze że katolicy robią drogie pogrzeby
.....a sam pisze by go skremować i wysłać samolotem DHL nad morze. Hipokryta ateistyczny ;) hahaha. Kremacja obecnie w pl droższa niż dębowa trumna z księdzem i wieńcem ;)

Napisał(a): Nie -

Nie wiem jak u was ale ja za grób rodzinny place do miasta, trumna do prywatnej firmy ateisty, trębacz to syn burmistrza a pochówek robi firma starego komucha ateisty zresztą. Ksiądz wziął 200 zł....to i tak 6% kosztów pogrzebu. Ale niech nagonka trwa
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pogrzeb w Czechach nie do pomyślenia w Polsce