2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń138 tys.
  • Odpowiedzi519
  • Ocen na +599
2 tys. ppt ?

Pogrzeb w Czechach nie do pomyślenia w Polsce (520)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Pogrzeb w Czechach nie do pomyślenia w Polsce

Napisał(a): ~prawidłowy nick -

~jeszcze żywy Też nie chcę mieć ani grobu ani pogrzebu. Kremacja a prochy do morza. Bez udziału jakichkolwiek "gości" Nad morze mogą mnie wysłać nawet DHL-em. Jak nie będą chcieli to do pierwszej rzeczki, sam dopłynę. Grób i pogrzeb ani mnie ani mojej rodzinie do niczego potrzebny nie jest. To tylko kłopot i koszty dla dzieci na przyszłość.
w morzu pływa kupa czaskoskiego.... nadal chcesz do morza?
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

1 trumna od ateisty 2400 zł
2 kwiaty od ateistycznej kwiaciarni 500 zł
3 karawan od ateisty 800 zł
4 przemowa wodzireja na ateistyczny pogrzebie od 400 zł
5 chórek np. punk rockowy co zaśpiewa w życiu ważne są tylko chwile od 450 zł
6 stypa w barze 80 zł/osobę

7 ksiądz od 100 zł.

Zastanówcie się czy katolicy przepłacają :) oszuści.

Oszukujcie innych my wiemy swoje

Reklama

Reklama

Napisał(a): Ateisci -

Ateiści są tak niemądrzy, że myślą iż trumna jest z samych desek. Człowieku nie narzucaj innym głupot. Trumny mają PN i znaczek E co znaczy wpisz sobie w Wiki. Myślałeś że wszystkie "soki" po śmierci wylewają się z trumny ???? Buahah

Reklama

Napisał(a): ~krystyna -

[cytat kogo=~gość]Czeski pogrzeb, rodzina odebrała urnę z prochami, poszli spacerem do parku, na klombie zrobili dziurkę i zawartość urny w nią wsypali potem nogą synek ( bo chował własną matkę) rozgarnął ziemię i poszli dalej. Po 10 minutach alejką szła pani z pieskiem który na klombie oddał mocz.
Niedługo nie będzie miejsca na zwłoki, które zanieczyszczają środowisko naturalne, kremacja to sposób higieniczny i najlepszy dla wszystkich, czego więc nie rozumiesz? człowiek jak się rozkłada powoduje ogromną ilość bakterii i zaraza jest gotowa !! wszystko co ścieka z człowieka przedostaje się do gleby albo do wody, a potem my to pijemy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pogrzeb w Czechach nie do pomyślenia w Polsce