42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +34
42 ppt ?

POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA NA WOLNĄ POLSKĘ (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA NA WOLNĄ POLSKĘ

Napisał(a): buc1 -

A tą nadzieją jest Gowin. Popieram jego wypowiedź, że wybory nie mogą się odbyć w wyznaczonym terminie, życie ludzkie jest najważniejsze. Dla prezesa PiS Jarosława Małego liczy się tylko władza i wybór drugiej marionetki. Trudno się dziwić sfrustrowanemu starcowi, ponieważ jego życie dobiega końca i stąd brak altruizmu do życia ludzkiego. Gowin chce zmiany konstytucji i przedłużenie kadencji prezydenta do 7 - lat. Opozycja nie zgadza się na zmianę konstytucji i chce wprowadzenie stanu klęski żywiołowej

W PiS może dojść do rozłamu i wtedy rządząca partia straci większość i powoli upadnie.

Zatem jest nadzieja na wolną Polskę.
INTERIA.PL

Reklama

Re: POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA NA WOLNĄ POLSKĘ

Napisał(a): Dobrawa1 -

bucek,
Ja piszę p. Tusk, p,Wałęsa a ty jak się o ludziach wyrażasz?
Skąd ty wiesz i jakim prawem sugerujesz komuś koniec życia!
Nie życzę tobie, ani nikomu, ale śmierć nie patrzy na lata, przekonania polityczne itd .
Może ty szybciej padniesz niż Kaczyński. Pomyślałeś o tym?

Reklama

[cytat kogo=~gość]Gowin chce przedłużyć kadencję prezydenta Andrzeja Dody o minimum 2 lata. Czy to też popierasz głąbie? Czy może wolałbyś przedłużenie kadencji o 5 lat? [/cytat

Przymule bagienny, a ty to popierasz? PiS nadal łamie konstytucję i nie patrzy na ludzi, po trupach do władzy, czy to też popierasz głąbie???

Dobrawa1 bucek,
Nie życzę tobie, ani nikomu, ale śmierć nie patrzy na lata, przekonania polityczne itd .
Nie pouczaj mnie kobieto! Zobacz jak o opozycji piszą twoi przyjaciele z PiS, nawet w tym temacie. Napisz mi mi gdzie życzę śmierci Jarosławowi Mniejszemu?

Reklama

jogobela To twoja ukochana plarforma z kidusia błonska przyczyniła sie do wygrania wyborów przez PIS. Dostali szanse od ludzi na 8 lata, a potem ci sami ludzie pokazali im faka, do kogo te żale zatem?
Spokojnie, spokojnie rozleci się PiS sam od siebie. Rozumiem twoją bulwersację, bo PiSik się sypie.

jax55 Trzeba wprowadzić stan nadzwyczajny, ponieważ klasa polityczna idiocieje a jak ta choroba przejdzie na społeczeństwo to stan wojenny. Wszyscy swoje durnoty argumentują troską o zdrowie społeczeństwa a chodzi im głównie o interes polityczny.
Pewnie tak, ale nie ja. Mam rodzinę w Polsce i nie chcę, żeby oddali życie przy głupawych wyborach.

Napisał(a): Logos -

~gość Gowin chce przedłużyć kadencję prezydenta Andrzeja Dody o minimum 2 lata. Czy to też popierasz głąbie? Czy może wolałbyś przedłużenie kadencji o 5 lat?
Nie rozumiesz zdań pisanych w jęz. polskim głąbie, buc nie potrafi PiSać w jidisz

Napisał(a): ~gosc -

Logos
~gość Gowin chce przedłużyć kadencję prezydenta Andrzeja Dody o minimum 2 lata. Czy to też popierasz głąbie? Czy może wolałbyś przedłużenie kadencji o 5 lat?
Nie rozumiesz zdań pisanych w jęz. polskim głąbie, buc nie potrafi PiSać w jidisz
Zrób SE lewatywe Golasie.

Napisał(a): ~gość -

Logos
Czy się już łysa pało dzisiaj pomodliłeś do obraz Lenina?

Napisał(a): Dobrawa1 -

buc1
Dobrawa1 bucek,
Nie pouczaj mnie kobieto! Zobacz jak o opozycji piszą twoi przyjaciele z PiS, nawet w tym temacie. Napisz mi mi gdzie życzę śmierci Jarosławowi Mniejszemu?
Zaraz, zaraz, ale kto taki wątek załozył i na Kaczyńskiego napluł i zwyzywał?
Nie płacz, jak jest reakcja.
« Wróć do tematów
Do góry strony: POJAWIŁA SIĘ NADZIEJA NA WOLNĄ POLSKĘ