Odpowiadasz na:
pokazywanie nagiej żony

~kamila c
Temat dodał(a):
~kamila c -
wczoraj zrobiłem żonie z ukrycia 12 fotek dobrej jakości nago, widać jak wypina tyłek i cipkę, piersi i zgrabne nogi, foty bardzo seksowne ponieważ mam piękna zonę, była wczoraj pijana i udało mi sie również zrobić 4 fotki jak ją bzykam...zdjęcia naprawdę dobrej jakości ponieważ mam dobry aparat zdjęcia wrzuciłem na portal http://randkivip.pl/ i wyszukaj profil: Monika23 wówczas zobaczysz fotki....  żona pozwoliła umieścić te fotki, możesz patrzeć na zdjecia mojej nagiej zony i jednocześnie do niej zadzwonić na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124 wówczas sie z nią połączysz. mówiła ze chce trochę dorobić rozmowami telefonicznymi na ciuchy...warto zadzwonić i jednocześnie patrzeć na jej cipkę tyłek dupcie nogi mmmm mówiła ze jeśli chcecie będzie tez jęczeć...dzwońcie o każdej prze stale odbiera

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Reklama

Re: pokazywanie nagiej żony

Napisał(a): gość -

Zapraszam do pisania na michalmonika2222@wp.pl
Pokaże wszystkim chętnym zdjęcia zonki. W zamian proszę o ostry opis tego jak byście ja jechali albo zdjecia jej zalanych fotek lub filmiki jak je zalewacie

Reklama