Komentarze (993)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Łukasz -

Szczerze to wali mnie OFE!!! Dlaczego??? Obiecali złote góry że będziemy zarabiać przynajmniej 5% tak jak na lokatach i co? I przysłowiowe gó...no. Tak jak jeden z drugim wpłaci to do zusu to przynajmniej jakiś biedny emeryt to dostanie a jak wpłacisz na OFE to jakiś żyd się będzie śmiał bo na naszych odsetkach się dorobi a Tobie wypłaci a może nie wypłaci tyle z tego ofe mamy. Nawet nie wiem co tam mam ZA "jednostki na kącie" heh...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~czedar -

JKM twierdzi, że lekarstwem dla Polski nie jest zmiana warty przy korycie, ale skasowanie koryta.
Odpowiedzi (26)

Napisał(a): ~leonora -

to lajdactwo pisanie,ze zdobycze socjalne prowadza do zniewolenia i faszyzmu. Rynek sam nic nie wyreguluje. przyznal to sam Friedman i przeprosil za bledy polityki neoliberalnej. Neoliberalizm to najwieksz e zlo. o tym przekonujemy sie wlasnie teraz... mamy kryzys, ktory potrwa przez nastepnych kilkadziesiat lat!!!!. ten debil myli neoliberalizm z liberalizmem,albo udaje, ze nie wie jaka jest roznica. Niech sie zapozna z rozwojem panstw skadynawskich, ktore lacza polityke wolnego rynku, liberalizm z poczuciem solidarnosci spolecznej.i prowadza tzw. speleczna gospodarke rynkowa,,,, cMy to mamy zapisane w konstytucji, ale ten zapis jest martwy, bo wladza nie chce sprawiedliwie dzielic dochodu narodowego,.....
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~Pejs -

Panie Tyrmand czy Pan jest naczelnikiem OFE ? - Że tak cholernie broni Pan Piramidy finansowej jakim jest OFE . Toż to nic więcej jak okradanie emerytów w biały dzień. I co wydaje się wam, że emeryturę wypłacać będziecie przez 10 lat ??? - a co potem ??? - A krach na giełdzie który sami stworzycie jak ukradniecie pieniądze z OFE i co wtedy??? - Durni emeryci na lodzie jak kiedyś w Ameryce potracili wszystko bo kilku złodziei chce zrobić kasę. Widać was sporo w tym zarządzie: - Balcerowicz ; Buzek ; Tyrmand. Kochani Polacy sprawdzcie ich życiorysy kim oni są naprawdę i nie wierzcie tym za przeproszeniem uzdrowicielom !!!! Ciekaw jestem ilu dziennikarzy przekupili ???
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~mees -

Jestem Polka i bede głosowała na PIS !!!Chce normalnosci..
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~przyszlyemigrant -

niewa zne czy pis czy po, ja w imię dobra moich dzieci wyjezdzam z kraju. Dziękuje Ci Polsko za darmową edukację, wykształciłem się i see You.Ja moze jeszcze nie mialbym najgorzej,ale moje dzieci.... NIe chce europy pod znakiem polksiezyca, ogladania biedoty ktorej niedlugo nie bedzie stac na chleb, wiecznych sporow polityków kto jest bardziej polski, placenia horrendalnych podatkow na "najuboższych" i tej pogody mało słonecznej. Będe przysyłał kartki, heheh.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~someone -

Wszyscy bez wyjątku prezesi OFE zarabiają około 50tys/m-c.
A obecnie średnia emerytura z OFE wynosi ~ 50zł / m-c.
Odpowiedzcie więc sobie dla kogo zostały stworzone OFE.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~przemo -

jestescie tepi i ponownie zaglosujecie na tfuska z jego ekipa. Tu nie jest problem srus czy łofe (choc te tez trzeba rozliczyc), ale przede wszystkim trzeba zlikwidowac przywileje emerytalne swietych grup! Wy tyracie do 67, podczas gdzie oni majac 40 lat swietnie sie bawia za wasze pieniadze, to jest 27 lat skladek, kto za to placi? wy, z waszych podatkow, dlatego opamietajcie sie i zacznijcie widziec gdzie jest problem a nie przepychac sie o srusy i inne gowna
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Łukasz -

gawęda pod tytułem ni z gruchy ni z Pietruchy.
To tak ze wszystkim spada popyt spada podaż, spada podaż pogłębia się spadek popytu. Popyt zerowy = brak podaży = mamo nie będzie dziś takiego śniadania jak wczoraj.
I tu znowu Tusk jest winny i Rostowski. Zacznijmy od J O W.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~biedny polak -

Mafia to przeszłość moim zdaniem to obecny rząd tuska i rostowskiego to nowa era.

Kur ale jaka dawać bogatyma zabieać biednym.Mam nadzieję,że wróci Janosik,zabierze baogatym a da biednym.Blisko kiedyś była komuna.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz