Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Alda -

Ogólnie mam wrażenie, że z tym zabezpieczeniem naszych danych nie jest najlepiej. Ostatnio zaczęłam się tym bardziej interesować, ze względu na wprowadzenie RODO, a sama prowadzę firmę i chciałam wiedzieć, jak przechowywać dane klientów. Pomogli mi z tym pracownicy firmy RODOzgodni, wszystko wytłumaczyli :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~dsgd -

Polacy mają też słabe środki na kontach, więc nie przejmują się hasłami. Co, ktoś im kredyt ukradnie? Byłoby miło...
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Zdzichu -

Jakie to ma znaczenie, że nie zmieniam hasła co rok? Haker potrzebuje roku+ 1 dzień, żeby je złamać? Utrudnię mu robotę? Jakiś absurd!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Eer -

Cyber prz stepcy to pracownicy danego banku sprzedający dane innym osobom
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~mona -

Na szczęście są banki, któe bardzo dbają o bezpieczeństwo i tu mam na myśli getin bank, dlatego na takei banki warto stawiać.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): drast -

Skoro banki zalecają zmianę hasła co 30 dni, to może tak: "styczeń", "luty", "marzec" itd.? Bo jak je zapamiętać?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~SJR -

A jakie ja stosuję "własne" zabezpieczenia?! 1. Pierwsze podstawowe to nie zapisuję nigdzie (kartka, plik) haseł. 2. Nigdy nie wpisuję ani całego loginu ani całego hasła bankowego jednym ciągiem! Czyli jeśli miałbym login numeryczny 5476411 to wpisuję go znakami 1144567 wstawiając w odpowiednie miejsce kursor. I podobnie hasło. Nie wiem, czy jest to znaczące utrudnienie (to drugie) dla postronnych osób czy niewielkie może ktoś siedzący w temacie się wypowie.
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~Bidul -

Ja też nie zamykam drzwi do mieszkania. Jeśli trafi się zlodziej, to poproszę go, by podzielił się ze mną, jak znajdzie jakąś kasę lub kosztowności
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Rolmops -

Rosyjscy hakerzy rządzą ameryką i ue, wybierają tam prezydentów. To i każde hasło złamią, nawet 123456
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz