7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń101
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

„Polacy nic się nie stało” (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

„Polacy nic się nie stało”

Napisał(a): Gość -

Trudno zrozumieć postawę Premiera, rządu i polityków Platformy moim zdaniem którzy mówią „polacy nic się nie stało” tak zrozumiałem jak i również moi rozmówcy z wypowiedzi Premiera i polityków Platformy i zadają pytania
1, Czy mogły być telefony z Kancelarii Premiera.
2, Czy taka sytuacja nie może się powtórzyć jeżeli tą sprawę się nie wyjasni do dna,
3, Czy naprawdę są bespieczne pieniądze zwykłych Polaków.
4, Dlaczego to ślectwo jest prowadzone w Gdańsku.
5, Dlaczego Premier i Platforma nie chcą komisji śledczej która mogła by udowodnić ze moim zdaniem Kancelaria Premiera nie ma nic wspólnego z prowokacji dziennikarskiej, bo jak się słucha tej wypowiedzi Prezesa to można odnieśc wrażenie ze takich telefonów mogło być więcej ale to tylko są wrażenia moje i moich rozmówców a komisja mogła by tą sprawę wyjasnić.
Moim zdaniem nie można mówić „Polacy nic się nie stało” bo tak naprawdę się stało Polacy prawdopodobnie stracą oszczędności i zaufało państwu ze instytucja (Para Bank) prowadzi prawidłowo swoją działalnośc jak się okazało moim zdaniem to państwo zawiodło (Premier Tusk) dlatego należy wyjasnić tą sprawę do dna, należy zadać pytanie czy wystarczy tylko odwołania moim zdaniem jest potrzebna komisja śledcza aby takie sytuacje się nie powtarzały.
Moim zdaniem nie można zamieć pod dywan tą sprawę może wystarczy zamiatania pod dywan kim był inwestor stoczni, kim był Szef nad Szefami psełdo afera hazardowa zadają pytania moim zdaniem dlaczego nie dostały wyjasnione do dna? Moim zdaniem nie można sprawy Amber Gold pozostawić bez wyjasnienia ponieważ nie może się powtórzyć sytuacja żeby prawdopodobnie Polacy tracili swoje oszczędności moim zdaniem nie można mówić „polacy nic się nie stało” tylko wyjasnić funkcjonowanie firmy Amber Gold przeźroczyscie aby obywatele ponownie miało zaufanie do władz.
INTERIA.PL

Re: „Polacy nic się nie stało”

No cóż, nie ma komisji nie ma odtajnienia notatki, mafia pruszkowska na wolności, ale mamy za to pierwszego więżnia politycznego Frycza i ciszę ze strony mediów i innych wyroczni(wałek) co tak chętnie apelowały o wolność dla oszołomek z Pussy....A co do Amber Gold, to mnie to nie dziwi, nic nie zostanie wyjaśnione, bo za tym stoi mafia, zostaną poświęcone płotki, co już się dzieje, prawdziwi mocodawcy mogą spać spokojnie, w ogóle tak przypuszczam, że to, że sprawa ujrzała światło dzienne, to efekt zamierzonych działań, po prostu jedna frakcja mafii niszczy drugą- może nie doszli do porozumienia, może ktoś nie zapłacił, mafia jest wkoło nas, oczywiście może na niższym poziomie, ale składki ida do góry, czy nie zastanawiało was dlaczego babcia co handluje serkami jest tak skutecznie przeganiana, a agencje towarzyskie, wkoło działają bez perdanu, nie zastanawiało was, że jak wy otworzylibyście jakąś działalność w swojej wózkowni, czy suszarni w bloku, to zaraz na drugi dzień zjawili by się przedstawiciele spółdzielni i inne słuzby, a w apartamentowcach na mieszkaniach działają agencje i to po kilka i mają się dobrze, ? No cóż, a że od czasu do czasu jakaś dziewczyna zniknie, bo coś zobaczy, kogoś pozna, za dużo się dowie...kto by się tam przejmował...Miłego dnia :)

Reklama

Napisał(a): gość -

Na miłość boską
jak czytam takie pierdoły i głupoty to mi się na wymioty zbiera

jeśli tyczy się AG mamy do tego powołane instytucje takie jak prokuratura , policji , CBA itd
a nie rząd i powoływanie kolejnej komisji co i tak do sprawy nic nowego nie wniesie .

Mamy takie przepisy jakie mamy i nawet jak byśmy je zaostrzali to i tak się znajdzie jakiś cwaniak typu pan P. co wykiwa ludzi .

Klienci też nie są bez winny wiedzieli co robią nikt im broni do głowy nie przykładał
jeśli uwierzyli w zysk 100% to o czym my mówimy

tak samo z Providentem
pożyczasz 1000 oddajesz 1800zł
albo 5000 oddajesz 9000zł

Mamy od teko instytucje dotąd dopóki w nich porządku nie będzie ani odpowiedzialności za swe czyny to tak będzie

Rząd się powinien zająć naprawą gospodarki i poprawą , służbą zdrowia , ZUS-em itd. a nie parabankami . Przecież za chwilę będziemy mieli spowolnienie gospodarcze .

Służba zdrowia nam siada
szpital matki i dziecka w Warszawie
Centrum Onkologi w Warszawie
i wiele innych szpitali w Polsce bo za chwilę może ich nie być albo nie będzie sensu pompowania w nie pieniędzy .

Zlikwidować ten KRUS zrobić porządek raz na zawsze z ZUS-em albo go zlikwidować

Tak jak powiedziałem są ważniejsze rzeczy niż żeby rząd zajmował się parabankami , wystarczy powołać specjalistów - TYLKO NIE POLITYKÓW - bo nic z tego nie będzie .

Na koniec powiem tak
My to łykamy jak świeże bułeczki afera AG - parabanki itd
a cisza jest na temat gospodarki Polski
jak zmniejszyć bezrobocie itd

A to uważam za najważniejsze sprawy dla Polskie rządu

Napisał(a): frankeman -

meifrei Trudno zrozumieć postawę Premiera, rządu i polityków Platformy moim zdaniem którzy mówią „polacy nic się nie stało” tak zrozumiałem jak i również moi rozmówcy z wypowiedzi Premiera i polityków Platformy i zadają pytania
1, Czy mogły być telefony z Kancelarii Premiera.
2, Czy taka sytuacja nie może się powtórzyć jeżeli tą sprawę się nie wyjasni do dna,
3, Czy naprawdę są bespieczne pieniądze zwykłych Polaków.
4, Dlaczego to ślectwo jest prowadzone w Gdańsku.
5, Dlaczego Premier i Platforma nie chcą komisji śledczej która mogła by udowodnić ze moim zdaniem Kancelaria Premiera nie ma nic wspólnego z prowokacji dziennikarskiej, bo jak się słucha tej wypowiedzi Prezesa to można odnieśc wrażenie ze takich telefonów mogło być więcej ale to tylko są wrażenia moje i moich rozmówców a komisja mogła by tą sprawę wyjasnić.
Moim zdaniem nie można mówić „Polacy nic się nie stało” bo tak naprawdę się stało Polacy prawdopodobnie stracą oszczędności i zaufało państwu ze instytucja (Para Bank) prowadzi prawidłowo swoją działalnośc jak się okazało moim zdaniem to państwo zawiodło (Premier Tusk) dlatego należy wyjasnić tą sprawę do dna, należy zadać pytanie czy wystarczy tylko odwołania moim zdaniem jest potrzebna komisja śledcza aby takie sytuacje się nie powtarzały.
Moim zdaniem nie można zamieć pod dywan tą sprawę może wystarczy zamiatania pod dywan kim był inwestor stoczni, kim był Szef nad Szefami psełdo afera hazardowa zadają pytania moim zdaniem dlaczego nie dostały wyjasnione do dna? Moim zdaniem nie można sprawy Amber Gold pozostawić bez wyjasnienia ponieważ nie może się powtórzyć sytuacja żeby prawdopodobnie Polacy tracili swoje oszczędności moim zdaniem nie można mówić „polacy nic się nie stało” tylko wyjasnić funkcjonowanie firmy Amber Gold przeźroczyscie aby obywatele ponownie miało zaufanie do władz.
Mojim zdaniem panie franku to fszysdko jes psełdo mojim zdaniem ! Mojim zdaniem obywatele ponownie miało zaufanie do władz mojim zdaniem wle jag niebendzie Tuska mojim zdaniem !
Piniondze nie som bezpieczne w Para Bank, co inszego jak były 2 Pary Banków mojim zdaniem !
Wina jes tesz cunami, spredów i pienięlgiarek mojim zdaniem, dla tego sie ciesze mojim zdaniem rze niejest pan Rusofobem mojim zdaniem !
Po zdrawiam pana s Tforek i oczekójemy ponownego pszybycia mojim zdaniem !
Kulega s Tforek

Reklama

gość Na miłość boską

jeśli tyczy się AG mamy do tego powołane instytucje takie jak prokuratura , policji , CBA itd
a nie rząd i powoływanie kolejnej komisji co i tak do sprawy nic nowego nie wniesie .

Mamy takie przepisy jakie mamy i nawet jak byśmy je zaostrzali to i tak się znajdzie jakiś cwaniak typu pan P. co wykiwa ludzi .

Klienci też nie są bez winny wiedzieli co robią nikt im broni do głowy nie przykładał

tak samo z Providentem

Mamy od teko instytucje dotąd dopóki w nich porządku nie będzie ani odpowiedzialności za swe czyny to tak będzie

Rząd się powinien zająć naprawą gospodarki i poprawą , służbą zdrowia , ZUS-em itd. a nie parabankami . Przecież za chwilę będziemy mieli spowolnienie gospodarcze .

Służba zdrowia nam siada
i wiele innych szpitali w Polsce bo za chwilę może ich nie być albo nie będzie sensu pompowania w nie pieniędzy .

Tak jak powiedziałem są ważniejsze rzeczy niż żeby rząd zajmował się parabankami , wystarczy powołać specjalistów - TYLKO NIE POLITYKÓW - bo nic z tego nie będzie .

Na koniec powiem tak

Twój wywód skomentuje krótko- Nie można być sędzią w swojej sprawie...Państwo zawiodło na całej linii ! Miłego dnia :)

Napisał(a): gość -

tyrystor0
gość Na miłość boską

tak samo z Providentem

Służba zdrowia nam siada

Na koniec powiem tak

Twój wywód skomentuje krótko- Nie można być sędzią w swojej sprawie...Państwo zawiodło na całej linii ! Miłego dnia :)
No tak Państwo PiS- zawiodło , czy państwo PO , wszystko to jeden wał . Oni wszyscy tacy sami . Jak tylko PiS- się dorwie do władzy to zaraz , powyrzuca szefostwo ze spółek skarbu państwa związanych z PO , a powsadza swoich , zaraz szefem TVP , zostanie zaufany prezesa , i tak to sie toczy , jedna wielka ,Polska , hujnia polityczna .

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: „Polacy nic się nie stało”