420
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi125
  • Ocen na +198
420 ppt ?

Polacy oceniają Andrzeja Dudę (126)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Polacy oceniają Andrzeja Dudę

Napisał(a): uni -

Na zlecenie „Super Expressu” pracownia Instytutu Badań Pollster sprawdziła, jak Polacy oceniają drugą kadencję prezydentury Andrzeja Dudy. „Zdecydowanie dobrze” wskazało 18 proc. ankietowanych, a „raczej dobrze” 21 proc., co łącznie daje 39 proc. zadowolenia z działalności Dudy. Niezadowolenie wyraziło 58 proc. z czego 17 proc. opowiedziało się za opcją „raczej źle”, a „zdecydowanie źle” zaznaczyło 41 proc. Jednoznacznej odpowiedzi nie potrafiło wskazać 8 proc. badanych. Pismo umieściło swój komentarz:

Ten sondaż to wizerunkowa klęska Andrzeja Dudy
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Polacy oceniają Andrzeja Dudę

Napisał(a): ~Ale Bankster -

Czy zauważyliście , że Pinokio od 6 lat ani słowem nie wspomniał o.........emeryturach stażowych!!! Prezio Dudu przed wyborami obiecywał i.......dalej obiecuje. Jedynie Duda z NSZZ i OPZZ poruszają temat Polaków w wieku 60+ schorowanych i masowo "uzdrawianych" przez pseudo orzeczników ZUS!!


Re: Polacy oceniają Andrzeja Dudę

Napisał(a): gość -

Myślę, że tacy jak A D to dzieci osób z tzw. "nazwiskiem"... .Nie musiały się "wysilać" by coś osiągnąć !, ani w szkole, ani w życiu. I wyrosły takie "okazy" przeświadczone o swojej wyższości i jedynie słusznej racji, bez własnego zdania, mądrości osobistej i wrodzonej inteligencji, z "maską" Buffona ... . Służalczy, bo zdają sobie sprawę, że sami nic nie osiągną. Takie to właśnie NIC i wszystko w temacie ... ...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Polacy oceniają Andrzeja Dudę