237
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi129
  • Ocen na +34
237 ppt ?

Polacy ocenili! Jak wypadł Morawiecki? (130)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Polacy ocenili! Jak wypadł Morawiecki?

Napisał(a): uni -

Polacy ocenili! Jak wypadł Morawiecki? W dniach 6-7 maja United Surveys przeprowadziło sondaż na zlecenie Wirtualnej Polski. W badaniu wzięło udział 1000 osób, a jego wyniki pokazują jakie jest zdanie społeczeństwa na temat działań premiera. Okazuje się, że 24,5% respondentów twierdzi, że raczej źle ocenia Mateusza Morawieckiego, a 24,5% - „zdecydowanie źle”.
13,7% ankietowanych zaznacza, że działania premiera ocenia zdecydowanie dobrze, a 27,9% badanych – „raczej dobrze”. Natomiast, ponad 9% respondentów nie ma zdania w tej sprawie.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Polacy ocenili! Jak wypadł Morawiecki?

Napisał(a): ~Żegnaj Polsko -

teresapol W Polsce sondaże polityczne nie mają sensu bo tatalsi zawsze będą przeciw rządzącym
Coś co jeszcze parę lat temu wydawało się kolejną teorią spiskową dziś jest faktem:
najsilniejsze państwa należące do UE zmierzają do przekształcenia jej w państwo.
Zachowają w nim wpływy, czego widoczną oznaką jest zagwarantowanie nadrzędności ich sądownictwa i prawodawstwa a aktualnie usiłowanie usunięcia metody jednomyślności w UE.
Oba te państwa mają interesy generalnie nie tlyko rozbieżne, a wręcz kolizyjne z interesami naszego państwa, a ich stosunek do naszego najwięskzego wroga jest zupełnie inny niż nasz.

Reasumując: sytuacja Polski jest w gruncie rzeczy niewesoła, chcą nas podbić szantażem i usidlić prawem & pieniądzem. Byliśmy kolonią rosyjską, teraz będizmey niemiecką, a i do Rosjan będziemy się musieli pokornie uśmiechać, gdyż państwo rządzone przez Berlin i Paryż będzie miało doskonałe relacje z Moskwą (chwilowo Putin im to zepsuł, ale realizacja projektu UE państwo do 2050" trwa). "Jamał" do wywalenia, ale żaden z "Nordstreamów" nie podzieli jego losu. Powinniśmy czym prędzej budować elektrownie atomową, skoro "Patrioty" już niedługo będą, a i nie zawadzi zainteresować sie cyz Waszyngton nie wypożyczyłby THAAD na pewien czas.

Zabawa w iluzje się skończyła - albo zacnziemy zabiegać o swoje, albo nas zwiną Niemcy przy pomocy PO-KOmunów.

Reklama

Re: Polacy ocenili! Jak wypadł Morawiecki?

Napisał(a): ~afagram -

[b][/b]Na razie nie ma alternatywy i często po prostu tzw. krytyka jest poniżej logiki. Wspomnę chociażby walenie maczugą w dinozaury, lub przyrodniczy "samotworzący się" przekop przez mierzeję wiślaną. Niestety nie mógł się sam utworzyć bo przeszkadzają prądy morskie. Nie lepsze wypowiedzi dotyczyły np. wojsk terytorialnych ( to z kolei opinia medyczna). Ogólnie dostrzegam brak podstawowego wyksztalcenia u niektórych polityków i jest to żałosne. Puki się to nie zmieni będą w opozycji lub znikną z areny.

Re: Polacy ocenili! Jak wypadł Morawiecki?

Napisał(a): ~Jurek -

daxxx Czyli 41,6% obywateli tego kraju chetnie będzie zprdlć za miskę ryżu. Czy ci ludzie nie robią zakupów, nie płacą rachunków?
Oni nie bedą zapd za miskę ryżu. Wystarczy, że będą robic przekrety z Vatem i z alkoholem. A teraz jeszcze będą przemycać od Rosjan benzynę bo ona tam będzie bardzo tania, a u nas wiadomo.

Re: Polacy ocenili! Jak wypadł Morawiecki?

Napisał(a): ~doktor -

gość Nie no jasne ani Covid ani Putin nie mają wpływu na inflację. W tefaunie tak mówili więc tak na pewno jest.
Putin zadnego wpływu(no może marginalny). przez kolejne 10lat bedziemy "płacili za covid". teoria spiskowa, że covid miał spowodować zubożenie społeczeństwa zaczyna się sprawdzać, a to dopiero początek. będziemy biedniejsi i biedniejsi aż do 2030 kiedy to będzie szczyt zubożenia.
Uwierz mi że to dopiero początek.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Polacy ocenili! Jak wypadł Morawiecki?