15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń410
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Polacy przegrali z Bułgarią 0:3 i stracili szansę na awans do turnieju finałowego (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Polacy przegrali z Bułgarią 0:3 i stracili szansę na awans do turnieju finałowego

Napisał(a): Gość -

no trudno, ale przyznać trzeba że mecz był ... trudny do oglądania
Polacy nie obronią zdobytego przed rokiem tytułu to na pewno.
Pomijając slabą forme Polaków,zastanawia mnie jedno. Czemu nie ma Gumy? i dlaczego trzymano Kurka na boisku przez 3 sety?? Przecież on zepsuł najwięcej z gry !

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Polacy przegrali z Bułgarią 0:3 i stracili szansę na awans do turnieju finałowego

Napisał(a): gość -

Drużyna .... kompletnie bez formy.
Kurek... po przeprowadzce do Rosji - cień KURKA, bez wyrazu, zacięcia, technika gdzieś się podziała.
Bartman - totalna pomyłka, primadonna, Jarosz??? nie wiele lepiej ...ja wiem, że jest problem z atakującym, ale Wlazły no czy ja wiem sam się skreślił.
Środkowi - kiedyś najlepsi na świecie, taki Nowakowski czy Możdżonek powinni kończyć wszystko - no prawie wszystko - uważam, że nadal są świetni, ale kto ma im dogrywać te piłki???
Łukasz jest OK, jednak jak nie będzie przyjęcia to nawet Zagumny nic by nie pomógł.
Winiarski gra, bo nie ma lepszych, Kurek ?? już pisałem, Ruciak - typowo zawodnik zadaniowy, Kubiak jak Kurek - bez formy.

Panie trenerze!!! Cierpliwości, rób Pan swoje, a mistrzostwa Europy będą nasze.

Re: Polacy przegrali z Bułgarią 0:3 i stracili szansę na awans do turnieju finałowego

Rozgrywający - szablonowy. Nie podaje piłek do środkowych, więc nawet najlepsi środkowi (a takich mamy) nie mogą nic zrobić.
Atakujących - kompletny brak. Bartman jest nieporozumieniem, niewiele lepszy Jarosz. Nadaje się na zmiennika, nie na podstawowego atakującego.
Co zatem z Zagumnym i Wlazło? Mamy wyśmienitych zawodników na te newralgiczne pozycje, ale co z tego???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kto jest temu winien???
JJ

Reklama

gość Rozgrywający - szablonowy. Nie podaje piłek do środkowych, więc nawet najlepsi środkowi (a takich mamy) nie mogą nic zrobić.
Atakujących - kompletny brak. Bartman jest nieporozumieniem, niewiele lepszy Jarosz. Nadaje się na zmiennika, nie na podstawowego atakującego.
Co zatem z Zagumnym i Wlazło? Mamy wyśmienitych zawodników na te newralgiczne pozycje, ale co z tego???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kto jest temu winien???
JJ
To jest sport i nie czego szukać winnych bo raz się wygrywa a drugi raz przegrywa.

Napisał(a): peterp1 -

OGLADAJAC MECZ POWIEM TAK,NIE MAMY ROZGRYWAJACEO,PILKI PODAWANE SA ALBO ZA PLECY,ALBO NA SIATKE...TRAGEDIA!CO DO BARTMANA Z CALYM SZCUNKIEM MOZNA GO ODESLAC JUZ NA EMERYTURE,OGOLNIE CALY ZESPOL DO PRZEBUDOWY I NA DZIEN DZISIEJSZY TO CO GRAJA TO WSTYD I ZENADA!!!!

Reklama

zgadza sie , rozgrywający jest "cienki' ,brak gry kombinacyjnej ,brak gry środkiem , nieskończone ataki , problem z zagrywką a z Bułgarią graliśmy bez bloku.
Trochę świeżej"krwi"panie trenerze

Napisał(a): fizolof -

To nie pierwszy mecz naszych siatkarzy obserwowany przeze mnie.Z niemałym zdziwieniem stwierdzam podstawowe błędy techniczne w wyszkoleniu.Liczne żenujące błędy w zagrywce.Kiedy oni nauczą się serwować?W ataku nie widza rąk blokujących przeciwnikow.Zamiast ten blok obijać tak aby piłka wyszla na aut walą ją wprost w ręce blokujących.Przy bloku też nie patrza na piłkę ale w podłogę i też nie wiedzą gdzie ustawić ręce do skutecznego bloku.Nie wiem czym kieruje się trener zmieniając zawodnika który wchodzi tylko na zagrywkę aby ją zepsuć.To nie sa moje wymysły.Porównuję grę naszych siatkarzy z grą Braylijczyków czy Bułgarów i w tych elementach gry widać dużą różnice na niekorzyść Polaków.W poprzedniej edycji Ligi Światowej widać było wyrownany poziom konkurentów w stosunku do polskich siatkarzy.Od tamtej pory rywale zrobili znaczne postępy w technice gry i i umiejetnościach taktycznych.Dziś Polacy odstają i dlatego przegrywają.Nie mam zamiaru potępiać zawodników ani trenera,ale chyba warto nad tymi elememtami popracować aby w przyszłości wygrywać.

Reklama

Widać, że jesteś osoba, która tylko liczy na same sukcesy. Nie rozumie, że to też ludzie i też mogą być w gorszej dyspozycji. Proponuję wziąć piłkę i samemu próbować robić to co oni.

Co do samych występów siatkarzy, no cóż. Wypadli poniżej oczekiwań, ale miejmy nadzieję, że na ME się dobrze przygotują :)

--------
http://www.pr(...)zik.pl/

Napisał(a): fizolof -

Twoja propozycja abym wziął piłke i sam sprobował jest absurdalna.Ja NIE JESTEM zawodowym siatkarzem i nie muszę umieć grać w siatkówkę na poziomie światowym.Moja wypowiedź wskazywala na błędy w grze Polaków.Przeczytaj raz jeszcze moją wypowiedź i postaraj sie zrozumiec co napisałem.Zwróć zwłaszcza uwagę na to,że nie potępiam siatkarzy za słabszy występ w LŚ.Mogę jednak oczekiwac,że będą grac lepiej.Po to przecież tam wystepują.

Napisał(a): spodekodlecial -

Teraz najlepiej byłoby wyrzucic trenera, przed mistrzostwami europy i świata.
Proponuję;
Bartman- powrót na swoja nominalna pozycje przyjmującego
Kurek- wypalony w Rosji, ale zarabia na reklamach, także siatka go nie interesuje. Myślę ze w siatkówce amatorskiej by się spełnił.
Ruciak, Kubiak- co oni w ogóle robią w siatkówce, w porównaniu do reprezentacji Rosji, wyglądaja jak młodsi bracia. Brak parametrów fizycznych
Nowakowski- przy jego parametrach fizycznych powinien byc przekwalifikowany na atakującego. Sam Wlazły nic nie pomoże.
Możdżonek- tylko blok nic więcej.
Ale i tak im kibicuje. Bo przecież nic nie daje tyle emocji jak Mazurek odśpiewany a capella w spodku.http://www.yo(...)BBwkpPc

Napisał(a): spodekodlecial -

gość Rozgrywający - szablonowy. Nie podaje piłek do środkowych, więc nawet najlepsi środkowi (a takich mamy) nie mogą nic zrobić.
Kto jest temu winien???
JJ
Tusk jest winny:)

spodekodlecial
Kto jest temu winien???
JJ
Tusk jest winny:)
Tusk jest winny wszystkim niepowodzeniom Polaków :P

---------------
http://www.po(...)ont.pl/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Polacy przegrali z Bułgarią 0:3 i stracili szansę na awans do turnieju finałowego