Polacy wciąż chętnie wyjeżdżają do pracy za granicę (1063)

Polacy wciąż chętnie wyjeżdżają do pracy za granicę

Temat dotyczy artykułu: Polacy wciąż chętnie wyjeżdżają do pracy za granicę

Nie ustaje fala wyjazdów Polaków do pracy poza granicami naszego kraju. Najchętniej wybierane są Niemcy i Wlk. Brytania, choć i inne kraje UE są brane pod uwagę przez rodaków planujących wyjazd "na saksy". Dane dotyczące wysokości zarobków pokazują, że w niektórych zawodach wykwalifikowani pracownicy mogą zarobić krocie (np. w Austrii).

Komentarze (1063)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Klaudia -

Ja niedlugo wyjezdzam na pierwsze zlecenie z Medipe. Jednak zarobki w niemczech są o wiele bardziej atrakcyjne niz nasze polskie, wiec nie ma się co zastanawiac. Nie pa porownania miedzy 1600zł a 1600 euro :P
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Maniek -

Za dwa tygodnie wyjeżdżam do Niemiec z mg solutions i będę wyjeżdżał dopóki się będzie dało. Mój komfort życia zdecydowanie się polepszył dzięki pracy za granicą.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Tinu -

Też nie dziwię się, że wyjeżdżają. Ja planuje wyjechać do Holandii w przyszłym tygodniu. Dokumenty z offshoreidcardscom już mam więc nie ma na co czekać!Byłem w szoku, że tak szybko zrealizowali moje zamówienie i że za taką kasę jest taka super jakość!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): mczay -

Nie dziwię się - za granicą można zarobić naprawdę godziwe pieniądze, a w Polsce? Szkoda gadać... Znając się na pracach budowlanych warto skontaktować się z firmą ENSILA, która poszukuje pracowników do prac na terenie Belgii. Oferuje umowę o pracę i brak przestoju w pracy, który w zawodach budowlanych występuje dość często.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): jola -

Bo to znacznie lepsze warunki z otto mam dach nad głową dowóz do pracy i ubezpieczenie. Kasa pewna. Najlepiej pracuje się w Oss w Holandii
Odpowiedź (0)

Napisał(a): dana -

Nie ma się co dziwić. Praca inna i zarobki też. Sama też trochę jeździłam i wyszło mi to na dobre. Ale postawiłam na sprawdzoną agencję otto,żeby się nie martwić o nic. Wszystko załatwili, więc miałam problem z pracą, mieszkaniem i ubezpieczeniem z głowy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Antośka -

Ale mnie to wcale nie dziwi. U nas momentami doprosić się o normalną umowę żeby mieć ubezpieczenie, składki, to problem. Pracodawcy kombinują jak się da żeby na swoje wyjść. Ja sama wyjeżdżam z Promediką do Wielkiej Brytanii, bo pieniążki są legalne i konkretne. Nie mówię że to jest mój cel, ale dorobić sobie można sporo, a później znależć jakąś luźniejszą pracę w Polsce.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Raven Coventry -

Ja na moim „zmywaku” w Coventry zarabiam tygodniowo 470£ netto tygodniowo, wiec na pelny miesiac kalendarzowy wychodzi ok 2200 £ netto, i nie sa to jakies oszalamiajace pieniadze , ale fakt , pracujac 37.5 godz tyg ( w UK pol godzinna przerwa nie jest platna) za najnizsza krajowa czyli 7.50 £/h mizna zarobic ok 240£ tyg do reki to daje w przeliczeniu na PLNy ok 5000 z malym hakiem. Trzeba jednak wziasc pod uwage ze to sa tylko suche dane, ktore nijak nie oddaja tego jak sie zyje w poszczegolnych krajach i mocy nabywczej pieniadza w danym kraju. Pozdrawiam
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Legnica.podnośni -

O ile pragniesz pożyczyć dźwig osobowy, zalecam wejść na stronicę internetową:Zabiegamy o profesjonalnych pracobiorców
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ulka -

Nie jestem tym wojującym typem, który sądzi, że w Polsce nie ma pracy i jest beznadziejnie. Myślę jednak, że tam jest lepiej. Od lat jeżdżę z Ej Job do pracy w charakterze opiekunki osób starszych i naprawdę uwielbiam tą pracę i jeszcze zarobki są atrakcyjne. A w Polsce nie udalo mi się odnaleźć mojego miejsca.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz