669
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi255
  • Ocen na +407
669 ppt ?

"Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego (256)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): gość -

Brawo Panie Prezesie. Polacy są z Panem i popierają Pana. Cała ta wyjąca z bezsilności zgraja targowiczan, esbeków i lewaków, urodzonych kelnerów i sługusów jest tego dobitnym przykładem. Naród jest z Panem i pańską wizją przyszłości Polski. Niech żyje Polska suwerenna i dostatnia! Amen.
INTERIA.PL

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): ~VICTORIO -

Pan Kaczyński, mówi o suwerennym Państwie a powraca do metod rządzenie sprzed 1989r, do czystej wody, propagandy sukcesu i narzucania jedynie pisowskiego sposobu myślenia jak za dawnych komunistycznych jedynie słusznych rządzących. Jest to o tyle perfidne, że robi to wespół z Kościołem,który podobnie jak obecna władza postępuje w sposób zakłamany, mówiąc, że zło jest dobrem, a to prawdziwe dobro i prawda większości jest złem.

pozdrawiam

Reklama

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): llm -

Kiedyś na lekcji PO padło pytanie dlaczego nie jesteśmy państwem neutralnym? - na neutralność mogą pozwolić sobie państwa na obrzeżach kontynentu, lub w niedostępnych górach, przez nas i tak każda wojna europejska się przetoczy...
W klasie, jak się nie jest orlem można być z liderami lub autsajderami lub wywalczyć pozycję silnej osoby autonomicznej, która się nie wypowiada często a jak już to obiektywnie.
Polska jest na innym etapie niż państwa zachodnie. Jest na innym etapie niż nasi towarzysze niedoli socjalistycznej. Próby przeniesienia rozwiązań z zachodu na nasze szkolnictwo, opiekę społeczną i inne-nie powiodły się. Nie ma co Ameryki odkrywać na nowo. Trzeba czerpać z doświadczeń innych. Nasz kraj dawno odzyskał niepodległość, a układami carskich urzędów pachnie całkiem dobrze. Krótki mówi dobrze. Niektórzy go nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć. Porwał się z motyką na ogromne pole zwane inaczej mentalnością polską. Jesteśmy zaradni, nieufni, uczciwi kombinatorzy, którzy są spragnieni stabilności jaka by niebyła ale do wytresowania, ugłaskania, opłacenia...
Można wyjechać z tego miejsca. Zmienić obywatelstwo i już. Jednak jeśli jako kraj, nie chcemy podzielić losu stolicy naszego kraju(dworzec: przyjeżdżają, wyjeżdżają, architektonicznie gdzieniegdzie ładnie, zielono, praca w sklepach, bankach, usługach, polityce i urzędach, zabiegana, zalatana, na usługiwaniu innym, z życiem kulturalnym oglądanym najczęściej w telewizji bez udziału własnego Warszawiaków) to musimy wywalczyć sobie silną pozycję kraju, który rządzi się sam, nikogo nie atakując, nie robiąc z siebie ani dziwaka ani pajaca.

Reklama

Reklama

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): ~witkacy123 -

~VICTORIO Pan Kaczyński, mówi o suwerennym Państwie a powraca do metod rządzenie sprzed 1989r, do czystej wody, propagandy sukcesu i narzucania jedynie pisowskiego sposobu myślenia jak za dawnych komunistycznych jedynie słusznych rządzących. Jest to o tyle perfidne, że robi to wespół z Kościołem,który podobnie jak obecna władza postępuje w sposób zakłamany, mówiąc, że zło jest dobrem, a to prawdziwe dobro i prawda większości jest złem.

pozdrawiam
Delikatnie mówiąc - BZDURA.
- Kto nie chce, ten nie musi go słuchać;
- Pan Kaczyński nie prowadzi "propagandy sukcesu" (hihihi);
- Przepraszam, a co w tym złego?;
- Udowodnij zakłamanie Kościoła i P. Kaczyńskiego. Zajrzyj łaskawie do Iz 5,20 .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/polakom-nalezy-sie-suwerenne-panstwo-ciekawe-slowa-jaroslawa-kaczynskiego-tematy,dId,3434883
Do góry strony: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego