669
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi255
  • Ocen na +407
669 ppt ?

"Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego (256)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

"Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): dariaradia -

Po Mszy Świętej w siódmą rocznicę śmierci mamy prezes Jarosław Kaczyński przemówił do zgromadzonych:

"Nam, Polakom, należy się własne państwo, państwo niepodległe, suwerenne, demokratyczne, które jest organizacją wspólnoty Polaków. Dziś w tym znów pięknym, ale niełatwym czasie musimy o tym pamiętać. To jest coś, co łączy okres życia tego pokolenia, którego w większość już odeszło, z tym dzisiejszym czasem. Z tym wszystkim, co dziś czynimy po to, by Polska była lepsza. By Polska była suwerenna i niepodległa, by ten nowy zamach na naszą suwerenność i niepodległość został odparty"

Co sądzicie o takich słowach z ust osoby, która wydaje się robić w naszym państwie coś wręcz odwrotnego?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): ~xyz -

Takie państwo już było, bardzo krótko. Zanim władzę przejęło PiS. Wizja i realizacja PiS to państwo autorytarne, z demokracją nie mające nic wspólnego. Cechą jest klientyzm i sami swoi. Znika trójpodział władzy. Przerabiamy ponownie "partia kieruje a rząd rządzi" Tak jak w dość minionych czasach ma się bardzo dobrze BMW (bierny, mierny ale wierny).

Reklama

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): abce -

~Polak Ciężko chory człowiek. Ciężko chory, nieszczęśliwy i straszliwie samotny. Zupełnie przegrany życiowo.
J . Kaczyński nadal rządzi i udziela się politycznie i publicznie .. Czyli nie jest tak chory. W naszym społeczeństwie jest wiele osób ciężko chorych , samotnych , biednych, nie mających znikąd pomocy finansowej i lekarskiej / bo ich nie stać na taki wydatek /. Te osoby nie publikują swoich chorób bo mają swoja godność .
Tylko politycy , gwiazdy ekranu , filmu , telewizji itp , itd publikują swoje choroby , nawet takie domniemane z których cudem się potrafią wyleczyć np ciężka depresja , myśl samobójcza - zdjęcie aktorki na parapecie okiennym kiedy chce popełnić samobójstwo , potem myśli o dziecku ALE okazuje się , że ma ma boreliozę i nie może mieć dziecka . Chwyty reklamowe . WSTYD !
Przedstawiając swoje choroby jako tragedie rodzinne , nie liczą się z tym , że inni cierpią bardziej -w samotności i w biedzie .
Trochę pokory i godności drodzy celebryci !.

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): ~jurekku -

Potrzebne mam państwo demokratyczne, którego władze nie łamią praw człowieka. Nam wciska się kit, że jak mamy państwo suwerenne, to znaczy że my rządzimy i że jest to najważniejsze, co jest bzdurą do kwadratu. Historia pokazuje, że "Nasi" władcy bardziej nas gnębili niż obcy. Silna władza = zniewolony naród. Bez znaczenia czy władza nasza czy nie nasza. Nikt chyba nie powie, ze Korea Północna to państwo niesuwerenne, ale czy mieszkający tam ludzie są wolni?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/polakom-nalezy-sie-suwerenne-panstwo-ciekawe-slowa-jaroslawa-kaczynskiego-tematy,dId,3434883
Do góry strony: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego