Odpowiadasz na:
"Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

dariaradia
Temat dodał(a):
dariaradia -
Po Mszy Świętej w siódmą rocznicę śmierci mamy prezes Jarosław Kaczyński przemówił do zgromadzonych: "Nam, Polakom, należy się własne państwo, państwo niepodległe, suwerenne, demokratyczne, które jest organizacją wspólnoty Polaków. Dziś w tym znów pięknym, ale niełatwym czasie musimy o tym pamiętać. To jest coś, co łączy okres życia tego pokolenia, którego w większość już odeszło, z tym dzisiejszym czasem. Z tym wszystkim, co dziś czynimy po to, by Polska była lepsza. By Polska była suwerenna i niepodległa, by ten nowy zamach na naszą suwerenność i niepodległość został odparty" Co sądzicie o takich słowach z ust osoby, która wydaje się robić w naszym państwie coś wręcz odwrotnego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): ~bies -

stasiek
abce Czy to była msza beatyfikacyjna matki p. Kaczyńskiego , skoro takie przemówienie ?
---obce ---lewactwo Pomafine ===nie znane są ludzkie odczucia //////////////////////
Hahahahaaaa nie chcesz chyba powiedziec, ze Kaczynski ma jakies ludzkie uczucia.....on ma zero empatii a uczucia zostały w innym plemniku....

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): ~deuter -

suwerenne to znaczy wolne od ochlokracji, PIS i kaczyzmu!

Reklama

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): ~eva -

Ja na jego temat sądzę, że (.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................., itd)

Re: "Polakom należy się suwerenne państwo" ciekawe słowa Jarosława Kaczyńskiego

Napisał(a): ~Tadek -

zawsze wredne psy szczekają a ..... ale czas faszystów i komuchów minął tak jak Wandalów Rzymian czy Persów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama