779
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi226
  • Ocen na +3
779 ppt ?

Polecicie kurs języka angielskiego online:) (227)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Napisał(a): ~emarv -

Dobrym sposobem jest nauka angielskiego za pomocą aplikacji. Jest ich mnóstwo. DuoLingo, Wordbit, Memrise itp. Ostatnim moim odkryciem jest WordsBucket -https://www.w(...)ket.com
Najważniejszą jej cechą jest możliwość tworzenia własnych słowników do nauki. Problem jest to, że samą aplikacją języka nie ogarniesz. Wydaje mi się, że pstatecznie lekcje będą koniecznie - nawet w niewielkim zakresie.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~OllaOla Tutlo polecam. To platforma do nauki języka angielskiego, mozna w prosty sposób z domu nawet uczyć się angielskiego, nie ważne z jakiej częsci Polski się jest.
nie polecam kursów online, polecam natomiast obozy językowe Angielska Wioska, bardzo ciekawy kurs, dość intensywny, z native speakerami i rozmawia się tylko po angielsku, dużo to daje naprawdę

Napisał(a): ~Anna -

Ja uczestniczyłam w szkoleniu językowym, które organizowała Fundacja Fortis z Katowic - Język angielski biznesowy w trybie indywidualnym (od poziomu A2). Jestem bardzo zadowolona bo potrzebowałam tego typu szkolenia i teraz czuję się jeszcze pewnie z moim językiem angielski.

Reklama

Reklama

~OllaOla Tutlo polecam. To platforma do nauki języka angielskiego, mozna w prosty sposób z domu nawet uczyć się angielskiego, nie ważne z jakiej częsci Polski się jest.
polecam obóz językowy Angielska Wioska, bardzo dobrzy nauczyciele, native speakerzy, metoda nauczania też bardzo efektywna, warto jechać

polecam interakcję na żywo, nie od dziś wiadomo, że najlepiej uczyć się języka w kraju gdzie się go używa, nie zawsze jest to możliwe ale dlatego na przykład powstała Angielska Wioska, gdzie można uczyć się z native speakerami głównie przez rozmowę
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kurs angielskiego online opinie
  • angielski online opinie
  • dobry kurs angielskiego online
  • najlepszy kurs angielskiego
  • nauka angielskiego online opinie
  • kurs angielskiego online forum
  • kurs jzyka angielskiego online opinie
  • najlepszy kurs angielskiego online
  • angielski online forum
  • dobry kurs angielskiego
  • kursy angielskiego online opinie
  • internetowy kurs angielskiego opinie
  • najlepszy angielski online
  • nauka angielskiego online forum
  • jaki kurs angielskiego online polecacie
Do góry strony: Polecicie kurs języka angielskiego online:)