773
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi222
  • Ocen na +3
773 ppt ?

Polecicie kurs języka angielskiego online:) (223)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Napisał(a): gość -

Polecam kursy online w szkole języka angielskiego Chatschool. Sama skończyłam roczny kurs 52 lekcji i jestem bardzo zadowolona. Grafik elastyczny, co dla mnie było najważniejsze ze względu na pracę :D Wysyłają materiały do nauki online, więc nie trzeba nic kupować i drukować, dla mnie to duża pomoc mieć wszystko w laptopie. Poza tym sama forma online świetne się sprawdziła. Moja Pani lektor była przesympatyczna, zaangażowana, lekcje ciekawe, prowadzone w formie konwersacji. Na pewno warto szukać zajęć 1:1 wtedy lektor poświęca uwagę w 100% i lekcja jest wykorzystana na maxa :)
INTERIA.PL

Polecam kursy online w szkole języka angielskiego Chatschool. Sama skończyłam roczny kurs 52 lekcji i jestem bardzo zadowolona. Grafik elastyczny, co dla mnie było najważniejsze ze względu na pracę :D Wysyłają materiały do nauki online, więc nie trzeba nic kupować i drukować, dla mnie to duża pomoc mieć wszystko w laptopie. Poza tym sama forma online świetne się sprawdziła. Moja Pani lektor była przesympatyczna, zaangażowana, lekcje ciekawe, prowadzone w formie konwersacji. Na pewno warto szukać zajęć 1:1 wtedy lektor poświęca uwagę w 100% i lekcja jest wykorzystana na maxa :)

Reklama

Szczerze polecam szkołe j. ang on-lie Novakid.pl Zajęcia prowadzone przez Novakid są na wysokim poziomie i spełniają zarówno oczekiwania dziecka tj. nauki przez zabawę jak i wymagającego rodzica tj. widocznych postępów. Warto spróbować zapisać się na bezpłatną lekcję próbną , aby samemu się przekonać. Zapisując się na lekcję próbną i podając kod ANNA114604 twoje konto zostanie doładowane kwotą 60zł, które możesz wykorzystać na zakup lekcji dla swojego dziecka - o ile się na nie zdecydujesz. A myślę, że naprawdę warto.

Reklama

Napisał(a): ~Gosia -

a ja zastanawiam się nad nauką angielskiego w learning centre w Koszalinie, bo mają fajne na oko projekt unijny, który słuchacza będzie kosztował bardzo mało, a mają dużo godzin. myślę, że będę się kwalifikowała, bo mam 51 lat i spełniam wszystkie wymagania. A co Wy o tym myślicie?

Reklama

Napisał(a): ~wiśniewska -

Ja uczęszczałam na kurs niemieckiego do szkoły języków obcych Language Pro-Expert w Czechowicach-Dziedzicach i szczerze polecam! Pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem i pasją u nauczycieli. Jestem osobą dorosłą i do nauki niemieckiego miałam już kilka podejść, ale zawsze kończyło się brakiem motywacji i rezygnacją. A u nich naprawdę nauczyłam się czerpać radość ze zgłębiania języków obcych i zaczęłam zauważać prawdziwe efekty. Uważam, że jeżeli ktoś potrzebuje nauczyć się języka, a wydaje mu się, że nie ma do tego głowy to zdecydowanie warto odezwać się do nich:http://www.sz(...)roslych

Napisał(a): ~PanPrzemuś -

Ja z mojej strony mogę wam polecić ciekawy kurs z questfe.pl. Dla tych co zaczynają przygodę z angielskim i dla tych co chcą bardziej doszlifować angielski. Sam korzystam z tego kursu jak i wiele moich znajomych. Wszyscy są zadowoleni z tego kursu. :)

Napisał(a): ŁukaszeQ -

Z mojej strony mogę ci polecić ciekawy kurs z questfe.pl. Dla tych co zaczynają przygodę z angielskim i dla tych co chcą bardziej doszlifować angielski. Sam korzystam z tego kursu jak i wiele moich znajomych. Wszyscy są zadowoleni z tego kursu. Bardzo łatwo i przyjemnie przyswaja się angielski z tym kursem online. Także wiele razy mnie ratowało gdy pierwszy raz podjąłem się pracy za granicą. Wszyscy byli zdziwieni w pracy moją znajomością języka angielskiego, gdy im powiedziałem jak w krótkim czasie nauczyłem się mówić swobodnie. Gwarantuje ci ze nie będziesz miał najmniejszych problemów z językiem angielskim. :)

Przypadkiem odnalazłam platformę preply. pl, którą serdecznie polecam. Uczę się na preply juz pół roku, przełamałam barierę mówienia, gramatyki nie wkuwam tylko sama wchodzi do głowy w trakcie rozmowy z korepetytorem. Platforma zawiera dużo merytorycznych materiałów. Dla mnie ogromnym plusem jest brak umowy (jak w przypadku szkół językowych) oraz bardzo duży wybór korepetytorów z całego świata. Zachęcam do skorzystania z linku, który do Wam zniżkę 70% na pierwszą lekcjęhttps://prepl(...)I4Ng==.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kurs angielskiego online opinie
  • angielski online opinie
  • dobry kurs angielskiego online
  • najlepszy kurs angielskiego
  • nauka angielskiego online opinie
  • kurs angielskiego online forum
  • kurs jzyka angielskiego online opinie
  • najlepszy kurs angielskiego online
  • angielski online forum
  • dobry kurs angielskiego
  • kursy angielskiego online opinie
  • internetowy kurs angielskiego opinie
  • najlepszy angielski online
  • nauka angielskiego online forum
  • jaki kurs angielskiego online polecacie
Do góry strony: Polecicie kurs języka angielskiego online:)