Odpowiadasz na:
Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witajcie, napisze krótko.Potrzebuję kursu online z j.angielskiego, który jest z lektore Dobrze żeby był w niskiej cenie. Słyszałam o takich które są takie współfinasowane przez UE. Czy moze ktoś z was zna jakiś?Bardzo proszę jakies podpowiedzi bo potrzebuje się lepiej przygotowac do egzaminu końcowego na studiach:)Z góry dziękuję za odpowiedz.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Napisał(a): Domka37 -

U mnie w pracy był wymagany angielski i szef zapisał wszystkich na kurs online do ExpressLingua. Sporo sie nauczyłam i mogę teraz pracować w 100% na dobrym poziomie. A z tego co wiem to firma dofinansowanie dostała także na plus im wyszło.

Reklama

Re: Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Napisał(a): ~maniewska -

Ja polecam taki:https://langu(...)ss.pl/, ale to bardziej pod kątem angielskiego biznesowego. Niemniej jednak dużo się nauczyłam od lektorów z Language Business - mieliśmy takie grupowe spotkania w firmie i całkiem dobrze się ten pomysł sprawdził. Czujemy się pewniej w negocjacjach i ogólnie kontaktach z zagranicznymi klientami.

Re: Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Napisał(a): kolo -

A może korepetycje online? :) Osobiście mogę polecić Michała Świerada :D 100% online i świetnie potrafi uczyć

Reklama