Odpowiadasz na:
Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witajcie, napisze krótko.Potrzebuję kursu online z j.angielskiego, który jest z lektore Dobrze żeby był w niskiej cenie. Słyszałam o takich które są takie współfinasowane przez UE. Czy moze ktoś z was zna jakiś?Bardzo proszę jakies podpowiedzi bo potrzebuje się lepiej przygotowac do egzaminu końcowego na studiach:)Z góry dziękuję za odpowiedz.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Napisał(a): ~izabella -

Jeśli chodzi o Wrocław to jest szkoła ktorą w 100% mogę polecićhttps://demos(...).com.pl
To co na pewno warto tez tutaj dodać to to że mają oni 100% ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW MIĘDZYNARODOWYCH DOSTĘPNOŚĆ INDYWIDUALNYCH, BEZPŁATNYCH KONSULTACJI PRZY KURSACH GRUPOWYCH . To jedyna taka szkoła z tego typu opcją.

Re: Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Napisał(a): ~PanAndrzej -

W dzisiejszych czasach niestety język angielski jest podstawą w biznesie jak i w podróżowaniu po świecie. Ja obecnie korzystam z kursu online nahttps://questfe.pl/ . Przyznam szczerze nie mam na tyle czasu, żebym chodził na jakieś lekcje języka angielskiego. Dlatego właśnie zdecydowałem się na kurs online.

Reklama

Re: Polecicie kurs języka angielskiego online:)

Napisał(a): ~eliza -

Jeśli chodzi o Wrocław to na pewno taką szkołą godną polecenia będzie zdecydowanie tahttps://demos(...)jezyki/
Tutaj na pewno profesjonalnie nauczycie się języka angielskiego

Reklama