Komentarze (82)

Dodaj komentarz

wyrazy współczucia

Napisał(a): ~Policjant z tej samej jednostki. -

To byli koledzy z pracy. Dla rodzin sczere wyrazy współczucia.
Odpowiedzi (1)

policjanci zginęli w wypadku.

Napisał(a): ~obserwator -

Nie dostosowali szybkości do istniejących warunków drogowych?!A swoją drogą służby odpowiedzialne za utrzymanie dróg, są już ponoć od ...września!!!
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

żałuje bardzo

Napisał(a): ~jako taki -

ale dlaczego to policjanci są tylko na nagłówkach? emerytury, pomoce rodzinom itd ... a zwykły człowiek niech dalej płaci i pracuje na czarno ścigany przez policje
Odpowiedzi (1)

Jak wy mozeecie tak pisac glupie teksty to byli ludzie .....:(

Napisał(a): ~BENY BRZEG -

czasami sie wstydze ze jestem polakiem i zyje w polsce kondolencie dla rodziny :(
Odpowiedzi (1)

pewność siebie czy nieszczęśliwy wypadek ?

Napisał(a): ~Ron -

Nie znam szczegułów tej sprawy, byc może był to nieszczęśliwy wypadek - jeżeli tak to składam wyrazy współczucia. Być może jednak zgubiła Ich pewność siebie i złudne przeświadczenie , że policji wszystko wolno...
Sam znam jednego "pana policjanta", któremu wydaje się , że on z racji wykonywanego zawodu nie musi zapinać pasów bezpieczenstwa, przestrzegać ograniczeń prędkości. Jazda na "podwójnym gazie" też nie jest mu obca. Wychodzi z założenia, że policyjna legitymacja jest swego rodzaju listem żelaznym. Jednak bez mrugniecia okiem jest gotów skuć młodego rowerzyste, tylko za to że krzywo spojrzał na "pana funkcjonariusza"
Przydałaby się gruntowna reforma policji.
Odpowiedzi (4)

to miało być dwóch mafiozów

Napisał(a): ~anioł -

Pan Bóg pomylił auta
Odpowiedzi (1)

A MOŻE WRESZCIE WEZMĄ SIĘ ZA DROGOWCÓW

Napisał(a): ~drucik -

To co sie obecnie dzieje na rogacj to jest skandal! mam dwa samochody oba poobdzierane, podziurawiony lakier, zasolone po sam dach. Jakim prawem kroś demoluje moja własność. Pługi zgarniają na brzeg jezdni i ona staje sie węższa. Nie widziałem ani jednej maszyny która odrzuca snieg - a takie są! Przecież można złożyć ś nieg na trawnikach itp.
Odpowiedź (0)

Szkoda że ich nikt nie złapał na radar i nie wlepił mandatu jak jeszcze żyli.

Napisał(a): ~doct -

Zapobieganie wypadkom to nr 1 w przedsięwzięciach dla ochrony zdrowia narodu.Czajenie się policji i łapanie nie zawsze ma coś wsólnego z tą profilaktyką. Praca drogówki ukierunkowana na redukcję ryzyka utraty zdrowia i życia obywateli oto wyzwanie dla policji, a nie dziecinada zabawy w chowanego. Ale to jest wielka nauka i wymaga profesjonizacji działania policji. Daleko w polsce przy takiej rycerskości policji kiedy głowy mają zakute w chełmy.
Odpowiedzi (1)

Apel

Napisał(a): ~zs -

Wyrazy wspóczucia dla rodzin i apel do WSZYSTKICH kierowców: Miejcie wyobraźnię i bądźcie pokorni na drodze.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz