12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń540
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +1
12 ppt ?

Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą?

Napisał(a): ~niki -

W Stanach Zjednoczonych debatowano o możliwości przystąpienia polityków popierających aborcję do Komunii świętej. Swoje stanowisko w tej sprawie przedstawił biskup Thomas Paprocki ze Springfield:

Myślę, że pierwszą kwestią jest to, aby sam komunikujący zbadał swoje sumienie i jeśli jest świadomy grzechu ciężkiego, nie przychodził do Komunii.
Apelował on także, że każdy wierny powinien pamiętać o rachunku sumienia. Co więcej, wrzawa wokół tematu aborcyjnego nabrała na sile po wyborach prezydenckich, kiedy Joe Biden, katolik, poparł ochronę aborcji. Tym samym, oczekuje się w USA od biskupów, aby przygotowali dokument „o spójności eucharystycznej”, który rozwiałby wszelkie wątpliwości.
INTERIA.PL

Re: Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą?

Napisał(a): ~Ministrant -

A kto nam dał prawo do oceny ? Komunia Święta jest zaszczytem , ale jest też dla WSZYSTKIVH którzy Przed tym Sakramentem się wyspowiadali i dostali ROZGRZESZENIE , wykazali Żal za grzechy .

Reklama

Re: Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą?

Napisał(a): ~vvvvvvvvvvvvvvv1 -

Co to jest komunia i do czego to jest potrzebne ??? Chyba do biznesu watykańskich oszustów bo ten wafelek niczego w życiu nie zmienia i wart jest tyle co NIC. Opowiadają bzdury o Jezusie włóczędze która nie potrafiła czytać ani pisać więc czego mogła nauczać jak sama nic nie umiała, nigdy nie była króle, bogiem i nie zmartwychwstała. Do niczego BAJKI watykańskie w życiu człowieka nie są potrzebne chrzest, komunia, bierzmowanie i inne dyrdymały jak watykański bóg już ponad dwa tysiące lat żyje z nieślubnym synem i Maryją bez ślubu na KOCIĄ ŁAPĘ.

Reklama

Re: Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą?

Napisał(a): ~Gość -

Z tymi pseudokapłanami jest jak w kawale:
Przychodzi babcia do księdza i prosi:
Proszę księdza, proszę ochrzcić mi kota.
Kapłan wzburzony omal nie wyrzucił babci z kościoła. Ale ta mówi, proszę księdza daję 50tys dolarów. Ksiądz bez namysłu ochrzcił kota. Ale poszedł do biskupa by mu to opowiedzieć. Wzburzony biskup najechał na księdza. Ksiądz tłumaczy mu, że babcia dała 50tys. dolarów. Biskup bez namysłu; Prosze iść do babci i powiedzieć, żeby przygotowała kota do bierzmowania.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą?