Odpowiadasz na:
Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą?

~niki
Temat dodał(a):
~niki -
W Stanach Zjednoczonych debatowano o możliwości przystąpienia polityków popierających aborcję do Komunii świętej. Swoje stanowisko w tej sprawie przedstawił biskup Thomas Paprocki ze Springfield:Apelował on także, że każdy wierny powinien pamiętać o rachunku sumienia. Co więcej, wrzawa wokół tematu aborcyjnego nabrała na sile po wyborach prezydenckich, kiedy Joe Biden, katolik, poparł ochronę aborcji. Tym samym, oczekuje się w USA od biskupów, aby przygotowali dokument „o spójności eucharystycznej”, który rozwiałby wszelkie wątpliwości.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą?

Napisał(a): ~Gość -

Z tymi pseudokapłanami jest jak w kawale:
Przychodzi babcia do księdza i prosi:
Proszę księdza, proszę ochrzcić mi kota.
Kapłan wzburzony omal nie wyrzucił babci z kościoła. Ale ta mówi, proszę księdza daję 50tys dolarów. Ksiądz bez namysłu ochrzcił kota. Ale poszedł do biskupa by mu to opowiedzieć. Wzburzony biskup najechał na księdza. Ksiądz tłumaczy mu, że babcia dała 50tys. dolarów. Biskup bez namysłu; Prosze iść do babci i powiedzieć, żeby przygotowała kota do bierzmowania.

Reklama

Re: Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą?

Napisał(a): ~vvvvvvvvvvvvvvv1 -

Co to jest komunia i do czego to jest potrzebne ??? Chyba do biznesu watykańskich oszustów bo ten wafelek niczego w życiu nie zmienia i wart jest tyle co NIC. Opowiadają bzdury o Jezusie włóczędze która nie potrafiła czytać ani pisać więc czego mogła nauczać jak sama nic nie umiała, nigdy nie była króle, bogiem i nie zmartwychwstała. Do niczego BAJKI watykańskie w życiu człowieka nie są potrzebne chrzest, komunia, bierzmowanie i inne dyrdymały jak watykański bóg już ponad dwa tysiące lat żyje z nieślubnym synem i Maryją bez ślubu na KOCIĄ ŁAPĘ.

Re: Politycy popierający aborcje powinni przyjmować Komunię świętą?

Napisał(a): ~Adam -

Tak, szczery żal i mocne postanowienie poprawy....a z tym już chyba gorzej, nie?

Adam

Reklama