5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +12
5 ppt ?

Polityka to nie dzial dla kazdego (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Polityka to nie dzial dla kazdego

Napisał(a): Air842 -

polityka to rozsadek
.............to olbrzymi dar dyplomacji
.............to nie bomba atomowa
.............to wiara ,ktora przenosi gory
jest obecnie PiS daja to i maja wyborcow.. nie wszystko to co robia jest zle .,ale wiele zlego ruszyli sady ,,,,,,,,,,czy to klika? czy porzadek ?
ruszyli lekarzy ....czy to klika ? czy porzadek ? wiemy ,ze szpitale panstwowe to prywatny folwark lekarzy .....i to ,ze nie daja sie ruszyc to wiadomo . pieniadze ....... Coronavirus ? to przypadek ? czy umyslne dzialanie ? pewnie wielu skorzysta , Niemcy na wsparcie firm placi miliardy ,,,,, np fittnes studio ,pobieraja pieniaadze z kont cwiczacych ,ale przeciez dostaja pieniaze od panstwa . takie dranstwo ,
INTERIA.PL

Re: Polityka to nie dzial dla kazdego

Napisał(a): Logos -

Dobrawa1 Trzeba zacisnąć pasa. Zaden rząd nigdy do końca wszystkiego nie zapewni, a już szczególnie w obecnej sytuacji. I nie uczyni tego żaden inny następny rząd.
"Trzeba mocniej zacisnąć pasa" to słowa tow. Gierka...i jego wyznajesz?

Jakoś w innych krajach gawiedzi dają ekstra zapomogi a w katolandzie jedynie cierpkie słowa o zaciskaniu pasa aż gałki oczne powyskakują?

Dostał 14 tys.euro zapomogi. "Powraca wiara w niemiecki Ordnung"

Decyzja niemal natychmiastowa, brak zbędnej biurokracji i przede wszystkim - szybka wypłata środków. Tak o pomocy niemieckiego rządu dla przedsiębiorców mówi Michał, który prowadzi od lat firmę w Berlinie. - Poszło tak sprawnie, że wszystkim wraca wiara w ten kraj - opowiada.https://www.m(...)5a.html

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Polityka to nie dzial dla kazdego