Polki pokochały czeskie biusty i płaskie brzuchy (47)

Polki pokochały czeskie biusty i płaskie brzuchy

Temat dotyczy artykułu: Polki pokochały czeskie biusty i płaskie brzuchy

Aż 6 tys. cudzoziemców przyjechało w ubiegłym roku do Republiki Czeskiej zrobić sobie operację plastyczną. W gabinetach chirurgów plastycznych w Ostrawie i Trzyńcu większość pacjentek stanowią Polki. Mówią, że taniej, a opieka bardziej fachowa.

Komentarze (47)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Mimi -

Dr. Furmanek najlepszy :) już jestem dwa lata po operacji moje piersi są cudowne
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Nala -

A ja zdecydowałam się na zabieg w naszym kraju i wiem, że to była dobra decyzja. Można powiedzieć, że trafiłam "w ręce" naprawdę świetnego chirurga - dr Anny Olender. I pomimo tego, że musiałam przejechać pół kraju, uważam, że warto było, bo efekt zabiegu jest naprawdę świetny. W końcu nie mam kompleksów na punkcie odstających uszu. Jeśli ktoś mnie nie znał, nigdy nie pozna, że miałam odstające uszy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~jjj -

Również polecam dr Furmanka. Zrobił mi przepiękne piersi!!! Warto jechać choćby pół Europy jak ja ;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~evvka -

Ja robiłam po dwoch ciążach biust bo tak oklapł że masakra! miałam mega problemy, robiłam podnoszenie i powiekszylam od razu ale tylko o 2 rozmiary. Z efektu jestem pod wrażeniem, bardzo zadowolona, ale robiłam w Polsce w Łodzi u doktor Żukowskiej. Nie wiem czy nie balabym sie za granica
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Bea z UK -

W zeszlym roku powiekszalam biust w tym szpitalu w Trzyncu, u dr. Daniela Furmanka.
Moje dwie siostry najpierw pukaly sie w glowe, jak uslyszaly, ze chce powiekszac biust w Czechach. Ale jak zobaczyly moj nowy biust po operacji, juz po odstawieniu obowiazkowego stanika pooperacyjnego, byly zachwycone dobra robota doktora. Nagle z rozmiaru A wskoczylam w C . Mam anatomy i naprawde nie ma faceta, ktory nie obejrzalby sie za mna na ulicy, bo duze dekolty to u mnie codziennosc latem, a przed operacja nie moglam sobie na nie pozwolic. Ceny doktor ma o wiele nizsze niz w klinikach w Polsce, ktore zdzieraja z pacjentow niemilosiernie, a czesto pozio uslug pozostawia wiele do zyczenia.
Odpowiedzi (1)

O higienę każdy musi dbać !!!!

Napisał(a): ~komin -

Dziewczyny z kąd w was tyle jadu??? Każdy będzie śmierdział jak nie będzie o siebie dbał bez względu na płeć, facet będzie walił potem a dziewczyna starym kutrem rybackim. Jeśli myślicie że inne nacje cudownie pachną to jesteście w głebokim błędzie najwiekszych śmierdzieli i trzodziarzy jakich spotkałem to brytole i yankesi.Pozdrawiam
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Dont tread on me -

Moja zona sobie zrobila piersi w Trzyncu u dr Brzuchanskiego- cena 9 tys zl za anatomiczne.
Cena w polsce u dr Szczyta 17tys ....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~anna -

jestem po operacji nosa...operacje mialam w ta srode ...jeszcze chodze w gipsie ale za pare dni juz go sciagam..operacja przebiegla bez zadnych problemow juz na drugi dzien czulam sie dobrze.. polecam dr. brzuchanskiego
Odpowiedzi (2)

polka

Napisał(a): ~nuna -

też robiłam tam swój brzusio u doktorka Brzuchanskiego i jestem mega zadowolona :))))
polecam wszystkim laskom !!!!!
Odpowiedzi (1)

biust

Napisał(a): ~iwetta -

Brzuchanski (pan ze zdjecia) wyczarował mi cudny biuscik! :)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz